bebişim yok

mercan76

kızımın kızkardeşi geliyo
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
680
1
44
kızlar selamlar ben 6 gündür zeynep kamilde yatıyordum malesef bebegimi kaybettim Allah sizin bebeklerinize ömür versin

cok gecmiş olsun canım Allah sana acil sifalar versin herseyde vardır bir hayır

canım nasıl oldu çok şaşırdım seni yazılarından hatırlıyoırum amniyosentez olcaktın en son lütfen ne oldunu yazarmısın çok geçmiş olsun:1shok:

canım çok üzüldüm Allah sabırlar versin
böle durumlarda insan ne diyeceğini şaşırıo amniyosentez olacaktın mikelanjelonun dediği gibi ondan mı kaynaklandı
inan çok üzüldüm Allah kızına uzun ömürler versin inşallah sağlıkla gene bebişin olur arkadaşım

allah sabır versin böyle bi durumda ne denirki inşallah hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın

cok uzuldum allah sabır versın cennette bekleyenın olcak inş tekrar hamıle kalırsın bebegını saglıklı bı sekılde kucagına alırsın

cok üzüldüm arkadasim allah sabirlar versin insallah en kisa zamandayine hamile kalirsin bu gobo durumlarda ne denir bilmemki

canım zor bi durum allah yardımcın olsun diğer çocuğuna hayırlı uzun ömür sana sabır versin

Kızlar cok teşekkür ederim inşallah bir daha karşılaşmam böyle birşeyle tekrar ama cok yıprandım kendime ara verdim biraz belli bir süre cocuk düşünmüyorum zeynep kamilde normal dogum yaptım ama sezeryanlı oldugum için 4 gün sancı cektim ama müthiş ilgilendiler benimle benim benişim trizomi 18 di bulguları vardı amniyo dan korkmayın hissetmiyosunuz bile ki ben oldugum gün 3 kat indim cıktım dolaştım bebek düşmedi ama siz öyle yapmayın herkes aynı olacak degil tabii ben bebegimi kurtaramadım hastaydı cünkü ismi hazırdı elif mina koyacaktım ama olmadı Allah sizlere yaşatmasın hatta düşmanıma bile vermesin ilginize teşekkür ederim arkadaşlarım

canım benım ya amin allah kımseye yasatmasın evlat acısı vermesın allahım sana da sabır versın dilerım tekrar hazır oldugunda hamıle kalırsın saglıklı bebegını kucagına almayı allah nasıp etsın

Rabbım yardımcın olsun canım uzulme onu veren rabbım gene verır omru okadarmıs o melegınde allah otekı yavruna uzun omur versın ınsallah evlat acısı cok zordur heralde tahmın edebılıorum rabbım dusmanıma bıle yasatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…