bebişim olsun

S

sekerim seker

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sekerim seker
bebişim olsun dıyenler gelsin

ben diyorum ama bi türlü olmuyor....

ben daha 5 aylık evliyim ama aklıma öyle işledilerki bir an önce anne olmak istiyorum

bende biran önce bebişim olsun istiyorum. ama olmuyor.

Kıslar bende anne olmak istiyorum. Yüce Rabbim tüm anne olmak isteyenlerin dualarını ve dileklerini kabul etsin.... inşallah en yakın zamanda sağlıklı, eli ayağı düzgün bebeklerimiz olur inşallah tüm isteyenlerin......

şekrim tabi bende istiyorum canım.. bugün adetimin ikinci günü hala olmadım bakalım olacak mıyım yoksa geçen ayın gibi stresten mi olmadım..

Bende bebeğim olsun istiyorum ama olmuyor.Ama bir gün olucak biliyorum:teytey:

inşallah birgün olucak biliyorum.Allahım o güzel duyguyu nasip edicek bende çok istiyorum

BENDE BEBİŞİM OLSUN İSTİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMM:sm_confused:

hanımlar hepiniz gibi ben de bebişim olsun istiyorum. 1 yılı aşkın süredir olmuyor. yumrtlama tedavisi görüyorum. allah hepinizin gönlüne göre göre hayırlı evlatlar versin.

bende istiyorumm banane bananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bende bendeeee 6 aylık evliym ama olmadı dahaa:'(

Ben de istiyorum.Hem de 1,5 yildir. Ama olmadi iste napalim. Vazgecmek yok. Calismalara devam...

Allah hepiniizn gönlüne göre versin inşallah....

Merhaba Kızlar,

Benim 8 yasında kızım var.Allah nasip ederse bir cocuk daha istiyorum.3 ay önce 5 aylık erken olu dogum yaptım.Simdi tabi daha sabırsızlıkla bekliyorum tekrar hamis olmayı.

inşallah hepimiz hamiş oluruz biran önce.

ben de çok istiyorum yaaa...

rabbim hepimize nasib etsin inşallah.....
mucize bekleyen yorgun , üzgün ,kırılgan ve hassas,anlayış bekleyen kalplerimiz elbet o mucizeyle aydınlanacak inşallah.....rabbim hayırlısıyla sağlık sıhat içinde evlatlarımıza o minik meleklerimize dokunmayı nasib etsin...
özlemle bekliyorum.....

5 aylık hamileyim,öncesinde bi tane de paşam var..
Ben yatıp kalkıp,tüm bebek isteyen kardeşlerime dualar edip,onlar için Yaradan'a yakarıyorum..Hamişlerin duası kabul olur derler ya,daha bi dört ay daha geceli gündüzlü ederim sizlere..

Canı gönülden diyorum ki;Yüce Yaradan,sizin O'na kaldığınız elleri geri çevirmesin,ard arda müjdeli haberler alalım..

İnanın,ümüt edin,sabredin!!!
Elbet mükafatını alacaksınız arkadaşlar..

Kizlar her boyle konu gordugumde icim aciyo yaa.Hepte dua ediyorum sizler icin.Rabbim tez zamanda sizleride sevindirsin kucaklarinizi evladinizla doldursun.AMinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…