bebişim cinsiyeti belli oldu...

brn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
230
2
arkadaşlar daha önce anlatmıştım 16.haftam bitmişti hafta sonu randevumuzda ultrasonda bebeğimin gelişiminin iyi olduğunu ve cinsiyetininse erkek olabileceğini söylemişti doktorum.üçlü test istedi. hastanede yaptırcaktım ya ancak bugün gidebildim.(sonucu salı alıcam)ben yalnızca kan vercem sanıyordum ultrasonda tekrar baktı oradaki doktor.ben gelecek ay nasılsa öğreneceğim diye duymayı beklemiyordum tabi.hanımefendi bu erkek dedi :emir_bebek:napcağımı şaşırdım hamile olduğumu öğrendikten sonra ikinci kez mutluluktan gözlerim yaşardı.dolmuşta gelirkende deli sanılmamak için ağzımı kapalı tutmaya çalıştım:teytey: içimden gülümsemek geliyor hep:)))))inanamıyorum hala daha mendilim yanımda...tarifi gerçekten yokmuş bu duygunun .şu testinde sonuçları iyi çıkar inşallah lütfen dua edermisiniz benim içinde .ALLAH bütün anne adaylarına sağlıkla bebeklerini kucaklamayı nasip eder inşallah.bu arada eğlencesine bile olsa çin takvimi hikayetatlicadiarzu

çoook tebrik ederim canım..
benimde oğlum olacak:)
inşalllaah test sonuçlarında olumlu olurr,, Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip eder inşallahh..

arkadaşlar daha önce anlatmıştım 16.haftam bitmişti hafta sonu randevumuzda ultrasonda bebeğimin gelişiminin iyi olduğunu ve cinsiyetininse erkek olabileceğini söylemişti doktorum.üçlü test istedi. hastanede yaptırcaktım ya ancak bugün gidebildim.(sonucu salı alıcam)ben yalnızca kan vercem sanıyordum ultrasonda tekrar baktı oradaki doktor.ben gelecek ay nasılsa öğreneceğim diye duymayı beklemiyordum tabi.hanımefendi bu erkek dedi :emir_bebek:napcağımı şaşırdım hamile olduğumu öğrendikten sonra ikinci kez mutluluktan gözlerim yaşardı.dolmuşta gelirkende deli sanılmamak için ağzımı kapalı tutmaya çalıştım:teytey: içimden gülümsemek geliyor hep:)))))inanamıyorum hala daha mendilim yanımda...tarifi gerçekten yokmuş bu duygunun .şu testinde sonuçları iyi çıkar inşallah lütfen dua edermisiniz benim içinde .ALLAH bütün anne adaylarına sağlıkla bebeklerini kucaklamayı nasip eder inşallah.bu arada eğlencesine bile olsa çin takvimi hikayetatlicadiarzu
canim seninki cin takvimine göre yanlis mi cikti yani?

canım hayırlı olsun bebeğin inişallah tüm test sonuçların iyi ve bebeğinide sağlıcakla kucağına alırsın...

canım hayırlı olsun çok güzel bişey hakkaten..umarım sağlıklı bir bebeğin olur..

canım çok tebrik ederim. Allah gönlüne göre vermiş demekki:)) Bende hafta sonu ultrosona girdim cinsiyet için ama doktorum kesin bişey söylemmekte kararlı... Bebeğimin pipisni :)) gördüğümü söylüyorum, erkek mi diye soruyorum? Cvp yok. Baktı baktı büyük ihtimal erkek dedi...2 hafta sonra gel bu kez kesin konuşabilirim dedi... Hayoırlısı olsun, sağlıklı olsun başka bişey istemiyorum... Benimde içime erkek doğuyor hep... Çin takviminde dier takvimlerde hep kız çıkıyordu... Bakalım benim hislerim mi kuvvetli, çin takvimi mii:KK70:

bende erkek hissediyordum , çin takvimide erkek diyordu bana:))
ikimizde haklı çıktık :)

ayy canım benim tebrik ederim bende 4 haftalık hamileyim allah banada nasip etsin cinsiyetini duycagım zamanları:)

canım tebrik ederim allah analı ,babalı ve salıklı büyütür inşallah

:nazar:Allah analı babalı büyütsün canım çok sevindim benimde kızım olacak:dance: çok şükür.Allah gönlümüze göre vermiş hayırlısıyla doğumlarını da görürüz inş.AMİİİİİİİİİİİİNNNNNNN:nazar:

oh ne guzel tebrikler olsun
oglusun sag selim kucagina alirsin insallah ....

testin sonucu da guzel cikar allahin izniyle !!!!

ve sen ogrendin daha ben ogrenemedim ne zor ya

neyse az kaldi bana da 7 gun sonra ogrencem insallah

canım allah analı babalı büyütsün bende dün öğrendim yani biliyordum ama kesin deildi dün gösterdi bize pipiyi benimde oğlum olucak çok mutluyum allah her isteyene versin...

KALACHAKRA çin ve diğer tüm takvimlerde hep kız(bense bir sebebi yok ama hep erkek olduğu içimden hep öyle geliyordu) çıkıyordu gerçi bunlar tesadüf zaten %5o ihtimal ama olsun kız yada erkek insan çok mutlu oluyor sağlık hepsinden önce geliyor elbet.yine de her anne adayı doğal olarak merak ediyor oğlumu kızımı olacak diye.sanırım kıza hamile annelerin vücudu ilk aylarda bile farkedilcek kadar belli değişiklikler oluyor basen karın vs.oluyor benim son iki haftadır belli dış görünümümden yani öyle diyorlar ya biraz mantıklı gibi geldi bana. iyi dilekleriniz için herkese teşekkür ediyorum

Tebrik ederim canım
Allah analı babalı büyütsün
işallah temiz çıkar sonuçların
Rabbim sağlıkla kucağına alamyı nasip etsin:1hug:

ayy canım çok sevindim .allah sağlık versin bebişlerimize bu sene erkek yılıymış diyolar herkesin oğlu oluyoo:)benimde oğluşum olcak allah izin verirse:)

KALACHAKRA çin ve diğer tüm takvimlerde hep kız(bense bir sebebi yok ama hep erkek olduğu içimden hep öyle geliyordu) çıkıyordu gerçi bunlar tesadüf zaten %5o ihtimal ama olsun kız yada erkek insan çok mutlu oluyor sağlık hepsinden önce geliyor elbet.yine de her anne adayı doğal olarak merak ediyor oğlumu kızımı olacak diye.sanırım kıza hamile annelerin vücudu ilk aylarda bile farkedilcek kadar belli değişiklikler oluyor basen karın vs.oluyor benim son iki haftadır belli dış görünümümden yani öyle diyorlar ya biraz mantıklı gibi geldi bana. iyi dilekleriniz için herkese teşekkür ediyorum

dediklerine aynen katılıyorum... Benim ilk başlarda kız yada erkek olacağı konusunda hiç bir fikrim yoktu.Ama herkes bana senin oğlun olacak diyor... Galiba bende psikolojik olarak onlardan etkilendim ve banada hep oğlum olacakmış gibi geliyor... Vucüdüm hiç bozulmadı fazla kiloda almadım ve karnım sipsivri... Eski hatunların erkek anne adayları için söyledikleri bütün belirtileri yaşıyorum... Bakalım hayırlısı yaaa.Allah sağlıklı ve hayırlı bir evlat versin yeter... Kız olmuş, erkek doğmuş hiç önemli değil... Ama insandaki acaba kızım mı olacak, oğlum mu olacak merakı hiç gitmiyor işte:) :tomato:

.sanırım kıza hamile annelerin vücudu ilk aylarda bile farkedilcek kadar belli değişiklikler oluyor basen karın vs.oluyor benim son iki haftadır belli dış görünümümden yani öyle diyorlar ya biraz mantıklı gibi geldi bana. iyi dilekleriniz için herkese teşekkür ediyorum

Yok canım ben zayıfım belki herkese göre değişiyordur ama bende değişiklik olmadı aynı kilodayım basenlerim herşeyim aynı biraz karnım çıktı kızlar karında yayvan duruyor karnın erkekteki gibi sivri olmuyor kimse anlamıyor zayıfım ondan şimdilik öğle canım hayırsıyla bi de vaktinde sağlıkla hayırlısıyla doğursak inş:nazar:

ay ne guzel kizlaar
bende hep bir oglum olsun istemisimdir
insallah allah gonlume gore veriri hayirlisindan sagliklisindan
sizde dualarinizi eksik etmeyin

yaa ben bi türlü öğrenemedim. 16 haftada daha belli olmaz dedi doktor millet 12 haftada öğreniyo. Bende çok istiyorum öğrenmeyi:1no2:

X