Bebişim beni çok üzüyooo :(

atropin_tr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
77
2
:a015:SLM kızlar 26+5 günlük hamileyim. benim şöyle bi sıkıntım var umarım bi akıl veren olur. bu haftada olmama rağmen bebeğimin hareketlerini net bi şekilde hissedemiyorum. ara sıra minik tekmelerden başka bişey yok. kafama çok takıyorum ve çalışan bi bayanım aklım hep ondan olduğu için etkiliyomuyum bilmiyorum ama sabırsızlıkla beklediğim o hareketleri hissedememek beni çok üzüyo. çevremdeki insanlar bi yerden bi yere kaydığını hissettiğini sölüyo gece uyutmadığını sölüyo benim oğluşum ya çok uslu yada ben hissiz biriyim.bazen 2 gün hissetmediğim oluyo sizce nedendir ve benim gibi olanlar varmı. ben artık bebeğimin geceleri benim uyutmamasını kıpır kıpır olmasını istiyorummmm

canım ben 18+3 haftalık hamileyim dün dr umla bu hareket meselesini konuştuk 28. haftadan önce çok takma hareketlerine dedi. Zaten alper mumucunun sitesinde de 28. haftadan önce saymayın hareketleri dio bebek en çok 28-32. haftalarda oynarmış bende sabırsızlanıyorum tekmelerini hissetmek için ama en kuvvetlileri 28. haftaymış

canım ben 18+3 haftalık hamileyim dün dr umla bu hareket meselesini konuştuk 28. haftadan önce çok takma hareketlerine dedi. Zaten alper mumucunun sitesinde de 28. haftadan önce saymayın hareketleri dio bebek en çok 28-32. haftalarda oynarmış bende sabırsızlanıyorum tekmelerini hissetmek için ama en kuvvetlileri 28. haftaymış

SABIRSIZLIKLA bekliyorum. doktoruma bende en son gittiğimde 24 haftalıkdım oda zamanla olur hissedersin demişti. ya annelik ne zormuş. hep dua ediyorum Allahım canını da sen verdin sağlıklıca da kucağımıza almayı nasip etsin.

bende sabırsızlıkla bekliyorum
Amin canım Allahım sağlıkla kucaklamayı nasip etsin bebişlerimizi

canım her bebek illaki çok hareketli olacakk diye birşey yok.çalıştığın için ikinizde yoruluyorsunuz muhtemelen onun için çok sert hareketler yapmıyor bir arkadaşım bebeğinin hareketini hiç hissetmedi ama bebeği gayet sağlıklı doğdu korkma yani ama istersen eve gidince biraz uzan dinlen ve çikolata ye o zaman hareket eder

canım her bebek illaki çok hareketli olacakk diye birşey yok.çalıştığın için ikinizde yoruluyorsunuz muhtemelen onun için çok sert hareketler yapmıyor bir arkadaşım bebeğinin hareketini hiç hissetmedi ama bebeği gayet sağlıklı doğdu korkma yani ama istersen eve gidince biraz uzan dinlen ve çikolata ye o zaman hareket eder

EFTELYAcım onu her akşam yapıyorum. süt içiyorum soluma yatıyorum ama yok herhalde bana küs nedense. arkadaşının durumuna çok şaşırdım. inş. öle olmaz yaaa hayırlısı bakalım :CüvCüv:

X