bebişi ishal olan varmı?

cagancuk

küçük aşkımla çok mutlym
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
1.343
2
40
slm kızlar bende kasım annelerindenim.çağan adında yaramaz bi oğluşum var.5-6 gündür ishal geçmedi bi türlü.antibiyotik kullandık ondan oldu galiba.dr bişey yapmaya gerek yok dedi ama ben korkuyorum yinede.bu sorunla karşılaşan varmı?yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

geçmiş olsun ..Bizdede oldu canım kakası yeşildi ve kokuyordu...doktora gittik antibiyotik verdi.sonrada geçti...ama ben de çokkkk üzülmüştümmmm .ama geçiyor ....

geçmiş olsun canım, bizde olmadı çok şükür ama doktorun önemli bişey yok diyosa öyledir, o yüzden sıkma canını..

cnm bende antibiyotik kullandıktan sonra bebişim ishal olmuştu dr u aradım refroldie bi toz ilaç verdi mayalardan yapılıyomuş tamamen bitkisel ve hiç yan etkisi yokmuş ben onu kullandım düzene girdi.zaten recetesindede antibiyotige baglı ishal tedavisinde yazıyodu

benım oglumda bronsı tedavısı donemınde kullandıgımız antıbıyotıkten sonra ıshal oldu
doktor ılk basta antıbıyotıkten oldugunu soyledı
rengı ve kıvamı degısınce test yaptırdım bakterı cıktı
bunun ıcın baska bır antıbıyotık ve reflo dıye suya karıstırılan bır toz verdı gectı
sımdı ıkı gundur yıne ıshaldı yıen test yaptırdım ama allaha sukur bır sorun cıkmadı

sen yıne de bır test yaptır bebek bu sonucta ve cok cabuk mıkrop alabılıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…