Bebiş istiyoruz :)

mart87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2012
168
40
mrb hanımlar. ben 9 aylık evliyim. eşimde bende bi bebeğimiz olmasını çok istiyoruz. ilk defa geçen ay denedik ama yumurtlama gününü kaçırdık galiba. adetliyken idrar testi yaptırdım bebiş yok dediler. bu ay adetim biter bitmez hemen denemeye başladık. evde yapılan gebelik testiyle en erken ne zaman öğrenebilirim ki. illa adet günümün geçmesini beklemem mi gerekiyor.

o zaman sabır deyip bekleyeceğim daha :) teşekkür ederim cevabınız için.

merhaba canım
bizde bebek düşünüyoruz 2 aydır olmadı bu ay da adet bittikten sonra çalışmalara başladık 2 güne 1 ben birde bal-tarçın-çörek otu karışımını yapıp yiyorum yumurta sayısını arttırıyormuş öyle yazıyor netten bak istersen

Allah yardımcın olsun canım ama çok sık olursa verimsiz olur deneme,bence en çok şu yumurtlama günlerini iyitakip et.Mesela ben şurdan anlıyordum akıntı artınca ve yumurta akı gibi kıvamda geldikçe yumurtlama döneminde olıyodum

Kızlar merhaba bizde 5 aydır bebek sahibi olmaya çalışıyoruz.
Testler temiz çıktı,ama kafaya takıyorum ister istemez ya olmazsa diye korkuyorum.
Bu ay bat 15 nisan. Yumurtlama döneminde çalıştık,ama belirtim yok.
Hamile kalan arkadaşlar, siz belirti yaşamış mıydınız?

Birde şu bal tarçın çörek otunun miktarları ne bende yapayım diyorum zararı olmaz ne de olsa

Testler temiz çıktı,ama kafaya takıyorum ister istemez ya olmazsa diye korkuyorum.

Birde şu bal tarçın çörek otunun miktarları ne bende yapayım diyorum zararı olmaz ne de olsa

Merhaba
Yumurtlama günlerini kesin takip etmek için mutlaka yumurtlama testi al bence...

mrb canımm..... inşallah hamiledrsn.. ben şunu diyebilirm ki sana sakın o kürü yapma.. ben yaptm bende kist yaptı... aylarca başım kistlerle beladaydı yani arınamadm bi türlü.. daha sonra prolaktinimi yükseltmiş tabi geçen ay tedavi oldum şükürler olsun ki düzeldi... sana tavsiyem bu tür kürler yapma... olacağına bırak bende öle yaptm valla hakkımızda hayırlısı ne ise olsun:KK16::KK16::KK16::KK16:

mrb canımm..... inşallah hamiledrsn.. ben şunu diyebilirm ki sana sakın o kürü yapma.. ben yaptm bende kist yaptı... aylarca başım kistlerle beladaydı yani arınamadm bi türlü.. daha sonra prolaktinimi yükseltmiş tabi geçen ay tedavi oldum şükürler olsun ki düzeldi... sana tavsiyem bu tür kürler yapma... olacağına bırak bende öle yaptm valla hakkımızda hayırlısı ne ise olsun:KK16::KK16::KK16::KK16:

Yaa, iyi oldu söylediğin bende doğaldan zarar gelmez diye düşünüyodum.
Bi de o çıkmasın başıma.
Ben ovulasyon testi kullandım geçen ay 3 gün 2 çizgi oluştu denemeler yaptık, bakalım hayırlısı hakikaten

kızlar bende bişey sorucam bizim korunmasız son ayın 7 sindeydi bugün ayın 11 i yumurtlama belirtilerim var tutarmı acaba istemiyoruz da şimdilik

kızlar bende bişey sorucam bizim korunmasız son ayın 7 sindeydi bugün ayın 11 i yumurtlama belirtilerim var tutarmı acaba istemiyoruz da şimdilik

merhabalar..bizde 6 aydır bebek istiyoruz ama olmuyor..bende polikistik over var..ama hormonlarım normal çıktı..adette de çok sıkıntım yok..ama her ay testte negatifi görmekten bıktım:KK43: yumurtlama günümü tutturabilsekl işimiz kolaylaşıcak ama ..ne gibi belirtileriniz var?

merhabalar..bizde 6 aydır bebek istiyoruz ama olmuyor..bende polikistik over var..ama hormonlarım normal çıktı..adette de çok sıkıntım yok..ama her ay testte negatifi görmekten bıktım:KK43: yumurtlama günümü tutturabilsekl işimiz kolaylaşıcak ama ..ne gibi belirtileriniz var?

cnm en önemli belirti yumurta akı gibi bir akıntı gelir ben bundan anlıyorum yada adet günün dahil olmak üzre 14.gün yumurtlama tarihindir doktor demişti

cnm en önemli belirti yumurta akı gibi bir akıntı gelir ben bundan anlıyorum yada adet günün dahil olmak üzre 14.gün yumurtlama tarihindir doktor demişti

Benimde ıslaklık oluyor wc ye gittiğimde şeffaf yapışkan bir şey görüyorum bir de o günler vücut sıcaklığım düşüyor sanki

Bizde bu ay adetim biter bitmez hemen başladık denemeye mide bulantısı baş dönmesi falan oluyor arası sıra eşim hevesleniyor ama daha bir hafta bile olmadı denemeye başlayalı. adeti 28 günde bir olanlar için 14. gün olduğunu yumurtlama tarihinin bende duydum ama geçen ay tutturamadık 14. günde. kısmet inşallah bu aya :)

malesef bu ayda bebiş yok. bugün kan testi yaptırdım yok dediler. bide antibiyotik kullanmaya başlıyorum. bebek sevdası başka bahara kaldı :KK43: vardır bi hayır. rabbim en hayırlısını bilir verir inşallah.

X