Bebiş için dua..

emelmurat

RABBİME EMANETSİN PAŞAAMM
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
250
1
günde 707 kere Ya Varis

ALLAHÜMME YA EVVELÜ 100 kere

Kuranı kerim de aşağıda belirtilen surelrin ilgili ayetleri çoçuk sahibi olmak niyetiyle okunur.

BAKARA 128 ayet
Ali Dmran 38-41 arası ayetleri
Enbiya 89-90 ayetleri
Meryem tamamı
ARAF 189 ayeti
HUD 69-76 arası ayetleri
FURKAN 74 ayeti
SAFFAT 83-113 arası ayetleri
Nuh 12 ayeti
Sura 49-50 ayetleri

bir arkadaşın yazısından alıntı yaptım;

Ya kebir Ya cebbar Ya hayy Ya kayyum Ya halim Ya hamid Ya cevat Ya vehhab Ya afüv Ya Azimül üzema ente Allahül Kebirül Müteal
Süphaneke Ente Allahümme Malikü,ddünya ve Ahiratü eselüke en Tansureni ve Taineneni ala Matlubi Ya İsrafil bi hakkı Sahibül Bünyetil.
Ülya ve bihakkı SEMAÜS sadiseti ve bihakkı el kevkebül Münrül ebyadi essaidi ve bihakkı Ehya Şerahya Allahüssamadi ve bihakkı e dünya hüvel lahü bi bihakkı es baüt Allahül kahiri fevke İbadihi ve kıbele Arşihi ve bihakkı el esma Yüsebbihhüllahü bina İsrafil illa ma Künte Avni ve ecib daveti vehiye keza keza..
tasarlayıp yapmak istediğin bir işi yapmazdan önce ilk perşembe günü vekil meleği İsrafili aracı kılarak iki rakat namaz kılıp dileğinizi belirtin
ve bu duayı bir kez okuyup bir hafta devam edin ALLAH`ın İzniyle dünya işlerinden hangisini dilerseniz onu söyleyip isteyin.
perşembe günü ilk saatinde evlenmek,alım satım ,devlet işleri için uygun olup boş çevrilmez bu duaya 7 gün devam edebilirseniz inşallah dileğinize kavuşursunuz,bir yakınım okudu dileği hasıl oldu..
BENDE BU AY BU DUAYI VE NAMAZI KLICAMSİZLERLEDE PAYLAŞMK İSTEDM
Bİ TOPİKTE BULDUM VE HAMİŞ KALAN OLMUŞ YER GÖK DUA HANIMLAR DİLEKLERMZ KABUL OLSUN
KUCAKLARIMIZ DOLSUN TAŞSINN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…