bebiş bekliyordum ama kaybettim

samlee

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2014
3
0
34
3 aylık evliyim. ilk ay bebeğimi kaybettim. en son adetimi 12 şubatta oldum. test aldım bugün negatif çıktı. Gaz ve akıntım var gögüslerimde şişti. Hamile gibi hisseyorum ancak test için aceleci mi davrandım ?

bence çok erken yapmışsınız daha adetinize 2 gün var ayrıca benim bildiğim düşükten sonra 6 ay beklemen gerekiyor bence çok acele etmişsin

bebiş evlenmeden önce olmuştu . Benim yaşım 19 eşimin 29 olunca bi an önce baba olmak istiyor :)

bebiş evlenmeden önce olmuştu . Benim yaşım 19 eşimin 29 olunca bi an önce baba olmak istiyor :)
anlıyorumda işte onun 6 ay süresi var yoksa tehlikeli allah korusun yine başına aynı şey gelebilir bence sen bi dr.la konuşsaydın ne bilim hakkında hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin

Doktor da dedi aceleci olamyın diye de işte olmadı. Bakalım artık biraz daha beklicez sanırım. Yine aynı şeyi yaşamak istemiyrum çünkü :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…