Bebğin kalp atim sesi ve düşük

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
ya kızlar hepimizden allah uzak etsin ama bebğimizin kalp atım sesini duyduktan sonra düşük riski cok cok azalıyormus dıyorlar sızce de öylemıdır..ben hamıle olduktan sonra iyice paranoyak oldum ya.bebk yaşıyormu,düştü mü düşecek mi..dünde leklenmem oldu zaten..ne kadar pimpirikliyim..ama elimde değil..kızlar tekmelemeye başlamadan bu durumu yenemeyeceğim galiba..lütfen bir akıl verin..psikiyatriste mi gitsem..çünkü kendi ekndime psıkologluk yapamıyorum artık:roflol:

bebeğin kalp atış sesini 6-7 haftalık iken duyabiliyoruz ama düşük riski 3ay devam ediyor. sen içini ferah tut kendi yorma fazla hoplayıp zıplama yeter

sağlıklı gebelikler

canım bebğimin kalp atım sesını duydum ve 3 ayım da bitmek üzere ama cok kuşkuluyum..psıkıyatrıste gıtmem gerek galıba.eşim cokd estek oluyor sagolsun.doktorum da cok ıyı aam bende var sorun..off off..fisfisfis

ya kızlar hepimizden allah uzak etsin ama bebğimizin kalp atım sesini duyduktan sonra düşük riski cok cok azalıyormus dıyorlar sızce de öylemıdır..ben hamıle olduktan sonra iyice paranoyak oldum ya.bebk yaşıyormu,düştü mü düşecek mi..dünde leklenmem oldu zaten..ne kadar pimpirikliyim..ama elimde değil..kızlar tekmelemeye başlamadan bu durumu yenemeyeceğim galiba..lütfen bir akıl verin..psikiyatriste mi gitsem..çünkü kendi ekndime psıkologluk yapamıyorum artık:roflol:

Allah ım sonunda benim gibi birisiyle karşılaştım, tarifin aynı ben, hafif bir akıntı hissetsem hemen lavaboya koşuyorum kan mı diye? hafif bir ağrım olsa eyvah çocuğa işey mi oluyor diye panikliyorum, üstelik eşime de bişey söyleyemiyorum, o benden daha panik, emiim hemen acile atar beni:roflol: ya hayatım çekilmez oldu resmen anne olacağımın heyecanını bile yaşayamıyorum korkudan.. Aynen ben de çocuğumkıpırdasa rahat edecem, bu kez de 1 saat kıpırdamasa atarmışız beni acile:dance::dance: Şu stresli günler bir geçseydi...

allah ım sonunda benim gibi birisiyle karşılaştım, tarifin aynı ben, hafif bir akıntı hissetsem hemen lavaboya koşuyorum kan mı diye? Hafif bir ağrım olsa eyvah çocuğa işey mi oluyor diye panikliyorum, üstelik eşime de bişey söyleyemiyorum, o benden daha panik, emiim hemen acile atar beni:roflol: Ya hayatım çekilmez oldu resmen anne olacağımın heyecanını bile yaşayamıyorum korkudan.. Aynen ben de çocuğumkıpırdasa rahat edecem, bu kez de 1 saat kıpırdamasa atarmışız beni acile:dance::dance: şu stresli günler bir geçseydi...
ben var ya hepinizden beterim ve budurumumum doktorumda farkinda
ayrica her muayneden sonra,sana bi piskolok tavsiye edeyim istersen deyim benimle kafa buluyoo.çok utaniyorum bu durumdan ama napim.

bende hamileyim.haftaya kalp atışlarını duyacağım inşallah.kontrolüm o zaman.sizleri okadar iyi anlıyorum ki.inşallah bu günlerde geçecek,bunları tatlı birer anı olarak hatırlayacağız:nazar::emir_bebek::emir_bebek:
inşallah rabbim tüm bana ve hamişlere sağlıkla evlatlarını kucağına almayı nasip etsin.allaha emanet olun.a.s..

Allah ım sonunda benim gibi birisiyle karşılaştım, tarifin aynı ben, hafif bir akıntı hissetsem hemen lavaboya koşuyorum kan mı diye? hafif bir ağrım olsa eyvah çocuğa işey mi oluyor diye panikliyorum, üstelik eşime de bişey söyleyemiyorum, o benden daha panik, emiim hemen acile atar beni:roflol: ya hayatım çekilmez oldu resmen anne olacağımın heyecanını bile yaşayamıyorum korkudan.. Aynen ben de çocuğumkıpırdasa rahat edecem, bu kez de 1 saat kıpırdamasa atarmışız beni acile:dance::dance: Şu stresli günler bir geçseydi...

sonunda benım gibi olan birilerini buldum.sadece ben böyleyim sanıyodum,arkadaslar aynen bende öyleyım,suan 5+5 haftalık pazartesı gıttık duyamadık kalp atıslarını,15 gun sonra gel dedı.ama bu zamana kadar zaten hep lekelenmem oluyodu fakat bugun bı karın agrısı ve kan geldı acık kırmıazı.cok korkuyorum aradım doktoru yarın gıdıcem.bişe olmaz inşallah,Allahın izniyle hepimiz bebişlerimizi kucagımıza alırız inşallah.

evet kızlar gayet normal bende ilk başlarda siz gibiydim hergece rüyalar görürür hemen altıma bakardım hah şimdi düştü düşecek kanmı geldiki neden kıpırdamıyor bişisimi var sonra bunları aşıyosun kıpırdamaya başlıyor 2gün hiç oynamıyor bazen kendi kendine ağlıyosun kesin bişi oldu neden oynamıyor doğru sağlık ocağına kalbi atıyormu acaba ama bişi si yok çok şükür diyosun şimdi büyüdük doğum nasıl olcak doğumda ne yapacam bebeğime bişi olurmu herşeye ağlıyor duygusallaşıyorsun.Ya annelik böle bişi yada çok evhamlıyım:KK43:(((((

Ya Arkadaşlar Ben Doktora GİTTİM SES DİNLEMEK İÇİN SES FALAN DİNLEYEMEDİM CUNKU GÖRÜNTÜDE GÖRÜLÜYORDU RESMEN KALP ATIŞINI GÖRDÜM VELEDİMİNNNNNNN DARISI SİZLEREEEEE :))))))))))))):lepi:süprizzzzz:sm_cool::teytey:

Kizlar lütfen kötü şeyler düşünmeyin..allah herşeyin hayirlisini versin.inşallah bebişlerinizi sağlikla dünya ya getirirsiniz...ben ve eşimde pimpirikliydik ama sonuç değişmedi.rahat olun lütfen...

bende bu durumdayım ama artık takmıycam diyorum doktorum sana ultrason cihazı vericem doğum olunca geri getiricen ama deyip gülüyor elimde değil ilk gebelik her dakika kalbi durdu sanırım deyip başlıyorum evham yapmaya 3 gündür kanamada yaşayınca bu duygu dahada artıı

X