Bebekte böbrek genişlemesi

Neffel

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
10
3
33
Slm arkadaşlar 31+4 haftalık hamileyim doktor iki gün önce bebeğin sağ böbreğinde genişleme olduğunu söyledi başına böyle birşey gelen varmı aranızda çok endişeliyim

Slm arkadaşlar 31+4 haftalık hamileyim doktor iki gün önce bebeğin sağ böbreğinde genişleme olduğunu söyledi başına böyle birşey gelen varmı aranızda çok endişeliyim
Merhaba, öncelikle endişe etmenize geek yok. 2. Oğlumda ultrasonda farkettik biz de . Doğuma kadar takip ettik. Erkek çocuklarında görülebilirmiş. Doğumdan sonra 3-5 ay kontrol edildi. Doktor düzelmezse sünnet ettirmemiz gerektiğini söyledi. Ve yine duzelmezse ameliyat dedi. Biz 40 ı çıkınca hemen sünnet yaptırdık. Sonrasında kendiliğinden düzeldi. Kendinizi strese sokmayin sakın. Ben bu durumdan çok etkilenmiştim. Ve stresten suyumda azalma oldu. Allah'ın izniyle geçecek ins.

Merhaba inşallah bizimki de geçer gerçekten çok kafaya takıyorum doğuma 5 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…