Bebeklerinizin Hareketleri

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlarr ben 28 haftalık hamileyim bebegimin hareketleri bi bakıyorum çok iyi bi bakıyorumhiç hareket etmiyo acaba normal mi budurum sizde de aynısı olyumu fisfisfis

kızlarr ben 28 haftalık hamileyim bebegimin hareketleri bi bakıyorum çok iyi bi bakıyorumhiç hareket etmiyo acaba normal mi budurum sizde de aynısı olyumu fisfisfis

canım aynı haftadayızza.sbende gün içerisinde defalarca hissediyorum bebeğimin hareketlerini:dance:dinlenirken daha fazla hissediyorum.ama gün içerisinde hiç hissetmediğim olmuyooo:sm_confused:

canım aynı haftadayızza.sbende gün içerisinde defalarca hissediyorum bebeğimin hareketlerini:dance:dinlenirken daha fazla hissediyorum.ama gün içerisinde hiç hissetmediğim olmuyooo:sm_confused:[
benim hissetmem çok olmuyo hissediyorum hergündee az olması beni endişelelmdiriyoofisfisfis

Canım benimde öyle oluyor. Bazen çok hareketli bazen hiç hissetmiyorum bile ama o bebeğin içeride duruş pozisyonundan kaynaklanıyormuş, korkulacak bişey yok yani içini ferah tut.

bende aynı haftayım:teytey: geçenlerde bende hiç hissetmedim desem yeridir hemde 3 gün... doktora gittim ve korkulacak bişey olmadığını söyledi tabi böyle durumlarda yinede doktora başvurmak gerekirmiş altından kötü şeyler çıkabilirmiş. ama yinede ben bi hissediyorum bi hissetmiyorum gündüz ses yok gece durmak yoook... yaramazım hiç durmuyo...

Bebeklerin huylarından da kaynaklanıyor olabilir bencesırnaşık şey

Minam hep hareketli kızlar doktoruma sordum canavar gibi bebek olucak annesi yaramazlıklarına hazır ol dedi:roflol:

Bendede öyle oluyor,arada hiç durmak bilmiyor kıpır kıpır oluyor.Bazende hiç tık yok:KK43:((.İnsan korkuyor haliyle.Ben doktoruma sordum bunu korkulacak birşey yok dedi.20 haftalıkken rutin kontrolümde kızım hiç hareket etmeyince doktorum ir kaşık bal yedirdi bana inan 5 dk.içerisinde kıpır kıpır oldu.
Ben şimdi öyle hareket etmediğinde endişelenmek yerine 1 kaşık bal yiyorum ve test ediyorum:))))Veya bir parça acı yemekde bebişleri rahatsız ediyor.Böylece korkularım anında sonuna eriyor.Herkeze tavsiye ederim...

Bendede öyle oluyor,arada hiç durmak bilmiyor kıpır kıpır oluyor.Bazende hiç tık yok:KK43:((.İnsan korkuyor haliyle.Ben doktoruma sordum bunu korkulacak birşey yok dedi.20 haftalıkken rutin kontrolümde kızım hiç hareket etmeyince doktorum ir kaşık bal yedirdi bana inan 5 dk.içerisinde kıpır kıpır oldu.
Ben şimdi öyle hareket etmediğinde endişelenmek yerine 1 kaşık bal yiyorum ve test ediyorum:))))Veya bir parça acı yemekde bebişleri rahatsız ediyor.Böylece korkularım anında sonuna eriyor.Herkeze tavsiye ederim...

tatlı olayını duymuştum ama acının bebeği rahatsız ettiğini bilmiyordum.ben bazen dayanamayıp yiyorum senağlama bi zararı varmı acaba?

buarada benimkide gün boyu çok hareketli özellikle dinlenirken birde ilgi görürse şımarıyoda şımarıyor:)babasıyla box box yapıyorlar.parmak hareketlerine karşılık veriyor :teytey:

kizlar size bi oneri... cocugun hareketleri 29.haftalarda artiyomus nedeni de amniyon kesesinin genislemesiymis ama bu durum son aylarda azalabiliomus..ama simdi soyleyecegimi bi yerde okudum.kendinize 1saat ayirin ve cocugunuzun hareketlerini hissedin.. eger 1saat icinde 10 defadan az oynuyorsa doktorunuza bi danisin derim ama bu nu bi kac kere denemekte yarar var......

mrb arkadşım 29 haftalık gebeyim bnde kızım bazen kıpır kıpır bazende tık yok ozamanlarda karnını aç seyret hissedemedigin hareketleri göreceksin insan çok şaşırıyor çok güsel bi duygu allah herkese yaşatsın .ama babamız elini koyar koymaz oynamaya babasına kur yapmaya başlıyor şımaarık kızım bnm:)

X