bebeklerinizi hangi pozisyonda yatırıyorsunuz?

E

estel

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi estel
merhaba arkadaşlar
bebeğinizi hangi pozisyonda yatırıyosunuz..
ben yan yastığıyla gündüzleri sol geceleri sağ yanına yatırıyorum.
bugün annemler kalabalıktı çok söylediler yüz üstü yatır diye cesaret edemedim korkuyorum
sonra gaz sancısı çok oluncaa yatırdım yüzüstü gerçekten her zamankinden daha uzun ve rahat uyudu..
ama nöbetleşe bekledik başında o ayrı:)
siz yüzüstü yatırabiliyor musunuz?
cevaplarınız için teşekkürler...

• Konu Sahibi estel
ben hep yan yatırıyorum.benim bebeğim çok kusuyor çunku düz yatırmaya çesaret edemiyorum.hele yüz üstü hiç cesaret edemem heralde.birde ben gazı çıksın diye uyanıkken yüz üstü getiriyorum bebeğim daha çok ağlıyor pek sevmiyor heralde

• Konu Sahibi estel
Ben de genelde yan yatırıyorum, ama uyanık olduğum ve devamlı kontrol ettiğim sürece yüz üstü ve düz de yatırıyorum.

• Konu Sahibi estel
Benim bebeğim de yüzüstü yatmayı sevmiyor. Bir gün sol bir gün sağ yanına yatırıyorum. Doktor yüzüstü yatırmak için henüz erken olduğunu söyledi.

• Konu Sahibi estel
valla bende yüz üstü hariç bütün yönleri kullanıyorum. korkarım ya yatıramam ben yüz üstü. büyüsün kendi yatsın kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi estel
bende pek cesaret edemiyorum yüz üstü yatırmaya ben genelde yan yatırıyorum minik kelebeğimi

• Konu Sahibi estel
benim doktorum kesinlikle yan yatırmamı söyledi. kustuğu için diğer pozisyonların çok tehlikeli olacağını söyledi

• Konu Sahibi estel
ben sırtüstü yatırıyorum tabi kafası yan olacak şekilde ..en rahat böyle bizde ..yüzüstü yatırıyorum ama uyanıkken öylece bakıyor ..bakıyorum uykuya dalacak hemen düz çevirip yatağına koyuyorum..

• Konu Sahibi estel
Selam arkadaşlar ben ocak annesi olucam Allah nasip ederse.Bebişlerinizi yatırırken nasıl bir yastık kullanıyorsunuz ya da kullanıyormusunuz.Bir arkadaşıma doktoru ilk aylar yastıksız yatırmasını tavsiye etmiş.Bebekler için olan mikrofiber yastıklardan mı alsam yoksa pamuktan mı yaptırsam.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

canım ilk bir sene yastık önermiyor doktorlar..ancak ayakta sallamak için veya kucağında yatırmak için işe yarıyor..uyurken kesinlikle düz bir zeminde olmalı kesinlikle yastık kullanılmamalı..

bende bebişimi bebedorun yan yastıklarını kullanarak yatırıyorum çünkü çok kusuyor hemde cesaret edemiyorum sürekli gözüm üzernde yarı uykulu yarı uyanık yatıyorum ama gündüzleri emdirdikten sonra göğsüme yatırınca bayıla bayıla yatıyor ve bu pozisyonu çok seviyor

yüzüstü hiç yatırmadım ama yan yatırıyorun ya sağa ya sola

faydalı olabilir ama yüzüstü yatırmadım hiç. macereya gerek yok, biraz daha büyüyene kadar yan yatıcak. hemşire sıkı sıkı yan yatırmamı tembihlemişti ilk gün.

bende çoğunlukla yan yatırıyorum. Her uyanmasında bi sağa bi sola. Doğduğundan beri iki kezde yüzüstü yatırdım.Gazını çıkarmak için bacağıma yatırmıştım orda uyudu kaldı.Bende rahatı bozulmasın diye aynı şekilde beşiğine koydum ve bir saate yakın uyudu. Tabi kontrol altında.

ben gunduz genelde yuzustu yatırıyorum gecede yan olarak. delıklı hava alma yastıgı kullanıyorum oyuzden ıcım rahat ama kontrol edıyorum sureklı o ayrı

slm kızlar bende yan yatırıyorum ama gece nasılsa kafasının yönünü değiştiriyor çok korkuyorum.yüz aşağı yatırmak istiyorum.hiç sevmiyo ((((

ben 1 aydır yüzüstü yatırıyorum. çok mutlu oluyor, gazını rahat çıkarıyor ve rahat uyuyor. h,çbir problem yaşamadım. kendini kurtarabiliyor oğluşum. sırtüstü ya da yan uyutamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…