bebekleriniz dönüyor mu?

muhjeo

seniyorum:)
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2008
153
4
arkadaşlar 2 gündür bebeğim altını alırken dönüyor ilk gördüğümde çok şaşırdım Allahtan altını yerde alıyorum sizinkilerde başladımı?

benımkı donmuyor ama bu aydan sonra yavas yavas donmelerı gerk artık.yalnız bırakılmaz artık.,dıkkkat et canım.maşalah bebeğine

benimkisi yaklaşık 1 aydır dönüyor.daha öncede yazmıştım artık çok tehlikeli onları yalnız bırakmak.ben kısa süreli yanından ayrılmam gerektiğinde dönmesin diye yanına yastık koyuyordum.bigün birde baktımki yastığın üzerinden dönmüş.

benimki döndü üstüne bide düştü.süpriz yaptu anacuuna genelde alt actıımda yapıodu normalde beklemiodum bizim tek sorunumuz hala sesli gülemiosenağlama

benimki döndü üstüne bide düştü.süpriz yaptu anacuuna genelde alt actıımda yapıodu normalde beklemiodum bizim tek sorunumuz hala sesli gülemiosenağlama

benimki de yarım dönüyor ve sadece ara sıra sesli gülüyor. canı sıkılırsa çığlık atmaya başladı birkaç gündür. resmen kaldırın beni diye bağırıyor

benim fıstık bayağıdır dönüyo yatağında yatırdım şekilde bulamıyorum döne döne ayaklarını parmaklıklardan çıkarıyo ve de acaiiiiiiip çığlılkar atıyo istediği bişeyi eline vermediğimde ve yatmak istemediğinde sadece bağırıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…