Bebekleriniz Ayin Kaçinda Doğacak Ve Son Adet Tarihiniz Nedir

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
Kizlar Son Adet Tarihinize Göre Bebeklerinizin Kaçinda Doğacak .benim Son Adet Tarihim 28 Ağustos Ve Doğumum 3 Haziran Ve 1 Haziran Arasi Dedi Dr. Ayni Adet Tarihiyle Uyuşan Arkadaşlar Var Mi ....cadiarzu

30 ağustos. 5 haziranda doğacak tabi sezeryan veya ekstra bi durum olmazsa.iki gün var seninle aramızda.

Kizlar Son Adet Tarihinize Göre Bebeklerinizin Kaçinda Doğacak .benim Son Adet Tarihim 28 Ağustos Ve Doğumum 3 Haziran Ve 1 Haziran Arasi Dedi Dr. Ayni Adet Tarihiyle Uyuşan Arkadaşlar Var Mi ....cadiarzu

canım bizim seninle aynı 3 haziran dedi drum bakaım son kontrolumuze gitmedik daha pzt ne dicek doğum için bilmiyorum

sağolun arkadaşlar bende merakediyordum acaba uyuşuyor mu adet tarihimle doğumum diye sizinkilere baktım ve hemen hemen aynıyız.

12 eylül. en geç 18 haziran diyor doktor tabi epiduralli normal diyoruz şu ana kadar da ters giden bir şey yok gibi gözüküyor allaha bin şükür bakalım zaman saıyoruz.bu arada hastane çantanızı hazırladınız mı?

SAT 7 eylül muhteme dogum tarihi 13 haziran...(hangi din yada mezhep kaynakli bilmiyorum ama bu yabancilarda 13.cuma diye bir batil inanclari var,bazi otellerin 13 kapi nosu bile yokmus..ugursuz sayarlar..13 haziranda cuma günütatlicadiarzu..umarim hristiyan kaynakli degildir ben katoliklerin rahibe hastanesinde dogum yapacam...)

benimde son adet tarihim 29 agustos 6 haziran dogum tarihimiz eger sezeryan olursa 5 haziran

1.Sevce.............SAT:26 Agustos......Dogum:1 Haziran
2.Karamsar......:SAT:28 Agustos......Dogum:1-3 Haziran
3.Tanyeri...........:SAT:28 Agustos.....Dogum:3 Haziran
4.GökcenYIL....:SAT:30 Agustos......Dogum:5 Haziran(sezeryan)
5.Silver32.........:SAT:1Eylül.............Dogum:7 Haziran
6.Cemredeniz...:SAT:3Eylül.............Dogum:8 Haziran---
7.Scapula..........SAT:7Eylül.............Dogum:13 Haziran
8.Nesihan........:SAT:9Eylül..............Dogum:15Haziran
9.Bennys...........SAT:12Eylül...........Dogum:18Haziran

1.Sevce.............SAT:26 Agustos......Dogum:1 Haziran
2.Karamsar......:SAT:28 Agustos......Dogum:1-3 Haziran
3.Tanyeri...........:SAT:28 Agustos.....Dogum:3 Haziran
4.Bebisim..........:SAT:29 Agustos.....Dogum:5-6Haziran
5.GökcenYIL....:SAT:30 Agustos......Dogum:5 Haziran(sezeryan)
6.Silver32.........:SAT:1Eylül.............Dogum:7 Haziran
7.Cemredeniz...:SAT:3Eylül.............Dogum:8 Haziran---
8.Scapula..........SAT:7Eylül.............Dogum:13 Haziran
9.Nesihan........:SAT:9Eylül..............Dogum:15Haziran
10.Bennys...........SAT:12Eylül...........Dogum:18Haziran

canim ya ben tam hazirlarken yazmissin görmedim kusurumu bagisla..

kızlar ne güzel olmuş bu ya ellerine sağlık scapula.... benimde sezeryan yazarsan sevinirim.

kızlar benimde baya karışık hala anlamış degilim.SAT 31 agustos aslında telefonuma kaydettiğimden kesin demiştim doktora. olamaz demişti taaa ilk haftalarda..hesaba göre sat 10 eylül ve beklenen dogum tarihi 16 haziran..dogum şekli ise şimdilik normal dogum:)

1.Sevce...............SAT:26 Agustos......Dogum:1 Haziran
2.Karamsar.........:SAT:28 Agustos......Dogum:1-3 Haziran(sezeryan)
3.Tanyeri.............:SAT:28 Agustos.....Dogum:3 Haziran
4.Bebisim............:SAT:29 Agustos.....Dogum:5-6Haziran
5.GökcenYIL.......:SAT:30 Agustos......Dogum:5 Haziran(sezeryan)
6.Silver32............:SAT:1Eylül.............Dogum:7 Haziran
7.Cemredeniz.......:SAT:3Eylül.............Dogum:8 Haziran---
8.Scapula.............SAT:7Eylül.............Dogum:13 Haziran(normal)
9.Nesihan.............:SAT:9Eylül..............Dogum:15Haziran
10.Gullsah_kilic....:SAT:10Eylül.........Dogum:16Haziran(normal)
11.Bennys.............SAT:12Eylül...........Dogum:18Haziran

valla kızlar benim son adet tarihim 3 eylül sat agöre 9 haziran ama dr a göre sona dett arihimi ayarladı 19 eylül oldu bun agöre de 25 haziran da dogumum eklersiniz artık demi yerimseniben

kızlar paspalı da yazın aramızda ilk tarihi belli olan haziran annesi sanırım o 3 haziran da sezeryan ile

X