Bebeklerin Disleri Ne Durumda Kizlar...

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlar bebeklerinizin disleri ne durumda cikaran yada patlayan varmi?

Benim kizim 5 gundur perisandi bende heralde havaalinda iniste usuttu dedim uzuldum durdum.Meger dis cikariyormus cocuk.Ama mubarek ne kadar belirti varsa cocuk hepsini gordu ya.Grip burnu nasil akiyo gorseniz varya sonra salyalari cok fena onluk dayanmiyo valla mide bulantisi ve hafif ishal tabi birde ates.Bende usuttu sandim valla.Cok zor gunler geciriyoruz kizimla cok agliyo hep huzursuz hep kucagimda hic birakmiyorum yerine agliyo kiyamiyorum nefes bile zor aliyo cocuk :KK43:( Baktim dislerine bugun yarin patlar iyice kabarmis.Insallah cikinca rahatlar.Daha ne kadar surer acaba ?

Sizin bebisler ne alemde?

ayy geçmiş olsun canım ya kıyamam ya bizimkide çook huysuz diş yerleri kabarmış gibi ve mememi omzumu falan ısırmaya çaılışıyor dr sordum calgel diye jel verdi ve birde elinizi yıkayıp serçe parmanızı agzında diş yerlerine gezdirin dedi. dediği gibi rahatlıyo hayırlısı bakalım kaydirigubbakcemile5

canım geçmiş olsun kıyamam bu kuzucuklara yaa..keşke daha geç çıkarsaydı sıcaklarda daha zor geçirecek yavrucak dikkat et kuzuna..jel gerçekten de iyi fikir bizimkinde daha birşey yok ama dr sormuştum bende kullanılabilirmiş bir zararı yok rahatlasın yavrucak:)

bizimkinin 4 aylıkken başlamıştş kaşıntıları am daha patlamadı 4 ay 24 günlük.diş kaşıyıcıları var buzluka koyuyorsun sonra veriyorsun rahatlatıyor.

anniscim sana soyledim ama bu sorunu yasiyanlar okur belki ici sivi dolu dis kasiyiciyi buzdolabina koyun cikarincada uzerine jeli surun o sogumus jelli kasiyiciyi bebege verin bunu havuclada yapabilirsiniz dr soyledi bana kizim simdi biraz daha rahat acisini hafifletiyor sinirli hali kalmadi en azindan

Bugun benim kizim cok daha iyi en azindan burnunun akmasi yariya indi salyalarida hafif azaldi ve en onemlisi artik uyumaya basladi 5 gundur ikimizde unutmustuk uykuyu.Cok zormus dis cikarmalari ya resmen kizimin devri dondu :KK43:(

Bu arada Nuraycim cok sagol canim dediklerini yaptim daha bir rahatladi yavrum

sanırım bizimkiler de kabarmış deli gibi saldırıyo ellerime.sürekli ağzında dursun istiyo. dediğin gibi zor geçiyosa yandık desene.

hıh oda bişeymi bizim adam diş falan yok ama işi bittimi memeyi ısırıp keyif yapıyor dudağının yanınada kıstırıyor ay ayy dedimmi basıyor gülmeyi baya baya oynamaya durdu

biizmkininde salyaları hiç durmuyor fırsatını bulsa iki elini ve benim parmaklarımı ağzından hiç çıkartmıyacak kalgel kullanıyorum o rahatlatıyormus birazda olsa. dişlerin çıkması genelde 7. 8. ayları buluyormuş eğer öylyse biz o zamana kadar mahvolduk desenize:KK43:(

bizdede aynı şeyler var üst damakda yanlarda iki diş yeri şişmiş öyle bir kaşıyor ki bazen omuzumu falan ısırmak istiyor dişi çıkacak olan beberkler emmek istemezmiş kızlar böyle bir sorun yaşayan var mı oğlum bu ay emmiyor beni savaş veriyorum valla emmiyor naparsam önerileriniz olursa sevinirim

bizdede aynı şeyler var üst damakda yanlarda iki diş yeri şişmiş öyle bir kaşıyor ki bazen omuzumu falan ısırmak istiyor dişi çıkacak olan beberkler emmek istemezmiş kızlar böyle bir sorun yaşayan var mı oğlum bu ay emmiyor beni savaş veriyorum valla emmiyor naparsam önerileriniz olursa sevinirim

evet ya emmiyor banimkide savaş halindeyiz yıkıyor ortalığı.ne zaman çıkıcak bu dişler.çocuk sütü unutacak.

X