Bebeklerimize mektuplar

destina4

minik bamyam büyüyor
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
2.094
5
Merhaba oğlumm..
Daha M harfini yazarken gözlerim dolduğuna göre biraz sulu bi mektup olacaksenağlama
7 aydır benimlesin.Söylemeliyimki son 2 aydır bunu oldukça sert şekillerde hissettiriyosunsırnaşık şeybazen 700 gr lık bi bebeğin nasıl bir tekmeyle canımı böyle acıttığını düşünüyorum-tatlicadiarzu-
Keşke her can acısı böyle tatlı olsa,yüzümü ekşittikten sonra gülümsesem.
Ama hepsi böyle değil..
Malesefki acımasız bir hayat dışarda seni bekliyor olacak.
Allah ömür verdiği müddetçe yanında olucam minik bamyam.seni korumaya çalışıcam ne kadar becerebilirsem artık.
...ve sanırım 30 yaşında koca bi adamken bile sana minik bamyam dediğim için bana kızacaksın ama 50 yaşınada gelsen sen hep benim minik bamyam olarak kalacaksın.Şeniz

seni bir Kadir Gecesi diledim rabbimden.küçüklüğümden beri kadir gecelerinde anneannem bize namaz kıldırır dua ettirirdi..
_Bugün Allahın bütün melekleri kulların isteklerini yazarlar.mutlaka bir şey dileyin bu gecelerde dua etmeden uyumayın....DERDİ

Aslında o gece yatılı bi misafirlikteydik ve ibadet etme fırsatım olmadı ama uyumadan önce bi kaç dua okutuktan sonra neden bilmiyorum seni diledim rabbimden..
Ablan henüz küçük olduğu için bi bebek planlamıyorduk 2 seneden önce..ama ben yinede seni diledimm..
Ellerimi açtım ve..
_Rabbim bi kızım var onun yokluğunu gösterme:Saruboceq:eek:na sağlıklı ve uzun bir ömür nasip et..
bi kızım var bide oğlum olsun bana bu yıl bi evlat daha nasip et..DEDİM

...ve soğuk bir şubat gününde sen bize sürpriz yaptınn..sırnaşık şey
hiç planlamıyorduk korunuyorduk ama sen bize sürpriz yaptınn.
Rabbime şükürler olsun iyikide yaptın.
Şimdi tek dileğim zamanını beklemen ve sağlıkla gelmen minik bamyamm:asigim:
Rabbim seni bana bağışlasınn..Herkesin yavrusunu kendine:Saruboceq::nazar::nazar:

kıslar hadi bebişlere mektuplarınızı bekliyorumm bu gün pek bi duygusaldım ve yazmak istedim sizinkileride bekliyorumma.s.

zaten ağlıycak bahane arıyorum ii oldua.s.senağlamasenağlamasenağlama

Canım Suprız konugum benım... Hıc beklenmedık bır Anda hayatımıza Gırdın en GuzeL SekıLde Allah Tarafından gonderılen bır melektın sankı Cunku bı yuvanın Dagılmasını onLedın... o Yuzden sana melek dıyorum Sana hala ısım bulamadım bılmıyorum Melek mı koysam :) Ama Sunuda Itıraf Etmelıyım kı bana Cok cektırdın Adeta benden ıntıkam alıyormussun gıbı Canımı Acıtıyorsun oLsun guLum ben senın her acına Razıyım... ıLk Goz Agrım degıLsın Bılıosun bıde ablan var Senı Asırı derecede kıskanan bı o kadar da ılgı gosteren denız bennu ablan BakaLım Sen dogdugunda ıkınızle nasıl bas edecem :) cunku ablan Tam bır Cıngeneeee Senı dover ama ben kıyamam ya sıze Alıstırmam lazım gercı sımdıden ona cıcıler bıcıler alıp kardesın aldı dıorum ona ve o yuzden gelıp senı opuo oy oy kardesım guzel kardesım dıyıp Gobekcıgımı oksuo :)) Dun Sana cıcıler Aldım Ablan hepsı benım deyı kucagından ındırmıo :)) Hadı hayırLısı Sabırsızlıkla beklıyoruz senı ay ay bıde ben bunları yazarken sankı sen benı duyuyormussun gıbı tekmelıyorsun Cok Sekersın canım kızım benım...

melegim bugün benimle oldugunu ögrendim 08.02 . 2008 saat 11,30:sm_cool:
halbuki doktora öylesine gitmistim babanin zoruyla ummadigim anda doktorum bana 5 haftalik hamile oldugumu söyledi o ani ölsem unutamam:nazar:
ne kadar uzun bir süre bekledim seni biliyormusun tam 3 sene:Saruboceq:
geceleri yataga yatinca baban uyuyunca ben gizli gizli aglardimsenağlama ve allahim hep dua ederdim allahim ne olur banada anne olamayi nasip eyle diye megerse geceler cok uzunmus bebegim cok uzunmus ama benim seni bekledigim her gün bir ömürdü
kendimi okadar inandirmistimki anne olamayacagima böyle yaslanacagima
sen benim mucizemsin :nazar:
simdi 32 haftaliksin ve ben heyecanla seni kollarima alacagim günü bekliyorum hergün rüyamda görüyorum emziriyorum bazen gece uyaniyorum acaba gercekten hamilemiyim diye oarda sen bana bir tekme atiyorsun:dance:
anne inan artik ben seninleyim diye hayal degil bu ben gercegim diyorsun:1hug:
benim prenses kizim saglicakla gelmenden baska hicbir temennim yok bebegim:CüvCüv:
allahim sen hic bir kulunu darda koyma yarabbim kimseye tasimayacagi derdi verme yarabbim :Saruboceq:
seni cok seviyorum bebegim saglikla gel emi:nazar:

Benim minik zeytinim yağmurum,
İçime ilk düştüğün günden beri çok heyecanlıyım.Çünkü hayatımda en çok istediğim şeylerden birisi bir gün sevdiğim adamdan bir bebeğimolmasıydı.Sen erken daha hemen olmaz dediğim bir anda çıkageldin hayatımıza o günden beri babanla daha bir yakınız,daha bir duygusalız,daha bi kenetlendik birbirimize ve sana tabiki zeytinim...)))
Artık tam bir aile olacağız.Allahım seni zamanında sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşallah.
Allahım seninle, babanla birlikte uzun sağlıklı ,mutlu bir uzun ömür nasip eder bize inşallah.
Canım kızım seni çok seviyoruz.a.s.

X