bebeklerimiz neler yapabiliyorr:))

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
822
0
40
selam arkadaşlar artık bebeklerimiz büyümeye başladılarr...bebeklerimizde ki değişiklileri ve eğlenceli yanlarını paylaşalımm..bakalım neler yapabiliyolarrr:))
benim oğlum sabahları gülücükler saçıyoo..
çıngıraklı oyuncağını takip ediyoo..
yanından geçtiğimde beni takip ediyo.bu aralar çok elini emmeye başladı..
konuştuğum zaman bana aguu diyoo ve gülüyo(sanki benle konuşurmuş gibi)çok tatlı oluyo
ve son olarak kucakta durmaya bayılıyoo..şimdilik aklıma gelenler bu kadar.
sizin bebişleriniz neler yapabiliyooo??​

senin bebis kac aylik canim???
benim nursena'm 2aylik ve senin bebisle ayni seyleri yapiyo..
goz takibi yapiyo,beni takip ediyo,sesimi ariyo,agu ugu diye sesler cikariyo,ve cok muthis bi sekilde guluyo....bazen icim bi tuhaf oluyo agu ugu dediginde sanki heran anne diyicek gibi geliyo..
insallah o gunleride goruruz..............

Benim bebiş de aynı şeyleri yapıyor 26 ağustos doğumlu.. ama bu günlerde emmek istemiyor biraz grip gibiyiz ikimizde ondan mı acaba çok üzülüyorum yaa inşallah düzelir allah sağlık versin tüm bebişlere

Son düzenleme:
benim kızımda aynıı şeyleri yapıyor agu agu deyyince içim bi tuaf oluyor kızm 14 ağustos doğumlu çok tatlı çok

evet aynı seyleri benim melegimde yapıyor ve artık minik oyunlardanda anlıyor hele altını actıgımda cok keyifleniyor baslıyor konusmaya aguları izlemeye doyamıyorum bide kucakdayken elimizle gel gel yaptıgımıza atılyor ama aglayarak gelmeye calısıyor almazsanda yaygara kopuyor:)

benim meleğimde agu agu diyor dönencesini izliyor gülücüklerde cabası ellerinden tutuyorum doğrulmak oturmak istiyor birde en çok hoşuma gideni biz yüz üstü uyuyoruz uyandığında kafasını ve bedenini kaldırmaya çalışmıyormu artık poposunu ısırmak istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuum(hergün uyanıkken 1 masal kitabı okuyoruz ozaman gülücükler agular havalarda uçuşuyor kitaptaki ressimlerede bayılıyor)

benim kızım 1 ağustos doğumlu,yükarıda yazdığınız hepsini yapiyor artı televizyonu izlemeyi seviyor sanırım,çünkü kucağımıza aldığımızda hemen başinı televizyona çeviriyo,kapalı olsa bile orada olduğunu biliyor.Dönencesini çok seviyor,bi de kızmaya başladı - ay-ay,oy-oy gibi sesler bağırarak çıkartıyor kucak istediğinde,ellerini yumruk şeklinde ağzına sokmaya çalışıyor - ikisi birden bide :) meme için o kadar kocaman ağzını açmıyo.

merhaba arkadaşlar.biliyo musunuz benim oğlum anne diyor.çünkü yaklaşık 1 aylıktan sonra ağlarken anne diyerek ağlıyor.bilerek demiyor ama olsun ben üstüme alınıyorum ve çok hoşuma gidiyor.

slm arkadaşlar benim bebeğim altının açılmasından hiç hoşlanmıyor açıldığı anda başlıyor ağlamaya,
bunun dışında bize gülüyor beni ve babaannesini takip ediyor karşısında konuşulmasına bayılıyor, yalnız kalmayı hiç sevmiyor, özelikle sabahları çok tatlı oluyor lokum gibi yiyesim geliyor...
bugülerde de sürekli ağzında baloncuklar yapıyor kendi kendine, elini emiyor, biz ona dil çıkarınca o da çıkarmaya uğraşıyor başını tutabiliyor etrafı seyrediyor, çıngırağın sesini dinliyor, müzik dinemeyi de çok seviyor...
önceden fön makinasının sesini dinlemeyi çok severdi ama şimdi o kadar değil

müzikle benim kucagımda oynamaya bayılıyor hergün 1 saat öyle oynuyoruz özellikle karadeniz parçalarına bayılıyo kan çekiyo galiba babamız karadenizlide.çıngıraya bayılıyo bu aralar omzuma yatırdıgımda omzumu emiyo elini emiyo.babasıdilini çıkrdıgında oda agzını açıp dilini çıkarmaya çalışıyor bayılıyorum onları izlerken.ertuğda aglarken anne diye aglıyo annnnnnnnnnnnnnnnne böyle çıkıyo ses

benim oğlumda 3 aylık olcak..benimle konuşmayı çok seviyooo bütün dertlerini anlatıyoo annesineesırnaşık şeykaydirigubbakcemile3sesler çıkarıyoo gülüyoo sırnaşık şeyçok tatlı oluyolar ya büyüdükçe..yatırdığım zamanka kafasını kaldırıyoo kalkmak istiyo..kucağımdan inmiyoo:ecrin_bebek:

bütün bebekler aynı demekki.benim kızımda bunların hepsini yapıyo.ağlarken ınga sesi anne olarak çıkıyo.hatta eşim bu konuştu anne dedi diye nasıl sevindi ilk duyduğunda.bizimki dönenceye bayılıyo.müzik durdumu bağırmaya başlıyo.kurdummu hayat onun oluyo nasıl kahkaha atıyo onlara.bu kadar seveceğini bilseydim kumandalı alırdım hiç susturmazdım.bide yalnız kaldımı çok kızıyo sonra yanına gittikmi sitem yapar gibi hıı hıı yapıp duruyo.bu arada göz yaşlarıda çoğaldı.sizinkilerinkide akıyomu ağlayınca

bizim kızda 2.5 aylık.avizelere bakmaya bayılıyor.yatmaktan pek hoşlanmıyor tam bir kucakçı ama kucağında oturtup tutmakta onu memnun etmiyor hep gezinmek istiyorsenağlama .dönencesinede en fazla 10 dk bakıyor sonra ordanda sıkılıyor.şimdi daha fazla gülücükler atıyor.ağzından baloncuklar çıkarıyor.ağlarken anne der gibi ağlıyor.altını alıcağım zaman çok mutu oluyor eminimki bütün bebekler aynıdır

merhaba arkadaşlar.biliyo musunuz benim oğlum anne diyor.çünkü yaklaşık 1 aylıktan sonra ağlarken anne diyerek ağlıyor.bilerek demiyor ama olsun ben üstüme alınıyorum ve çok hoşuma gidiyor.

aynı sekilde benimkide..aglarken anne diye aglıor..tabiki sesi ben benzetiyorum ama benimde cok hosuma gidiyor..ayrıca gun icinde o kadar cok anne anne diyorum ki onunla konusurken, ben inanıyorum once anne dicek benim oglum :KK66:))

meraba benim de kızım 1 ağustos doğumlu okurken sizleri inanamadım bunların hepsi aynı:)
tv de müzik dinlemeye bayılıyo sonra çığlık atıo bizimki heyecanlanınca,,devamlı dinlediği bi şarkıya çığlık atıo evet ağyarken anne gibi geliyo sesi,,dilin çıkarıyo bugünlerde tükürük yapıyo,damağına vuruyo corkcork ses çıkıo huşone gidıo galiba:)
takip etmesi ışığa bakması hepsi aynı bunların ya
ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLI MUTLU MESUT BÜYÜTSEN HEPSİNİ:)

b+enim oğlumda 1 ağustos doğumlu benim oğlumda +ses çıkartmaya gülmeye özellikle bu sıralar elini ağzına götürmeye +++ağzından tükrük baloncukları yapmaya televizyondan kaçırsamda televizyon izlemeye ışıklara +ve oyun+caklara bayılıyor :)

meraba benim de kızım 1 ağustos doğumlu okurken sizleri inanamadım bunların hepsi aynı:)
tv de müzik dinlemeye bayılıyo sonra çığlık atıo bizimki heyecanlanınca,,devamlı dinlediği bi şarkıya çığlık atıo evet ağyarken anne gibi geliyo sesi,,dilin çıkarıyo bugünlerde tükürük yapıyo,damağına vuruyo corkcork ses çıkıo huşone gidıo galiba:)
takip etmesi ışığa bakması hepsi aynı bunların ya
ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLI MUTLU MESUT BÜYÜTSEN HEPSİNİ:)

selam cnm bişi soracağım sana bebeklerimiz aynı gün doğmuş boy ve kilosu ne durumda?

X