Çocuk Hastalıkları bebeklerde siyah kaka

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

artesk85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
357
2
arkadaşlar günaydın iki gündür 7,5 aylık kızım siyah kaka yapıyor
nedeni ne olabilir yediklerınden midir , demir ilacı olabilr die düşündüm ama hiç yapmazken birden neden yapsın ki

Son düzenleme:
merhaba canım bence demir damlasından oluyor.çünkü benim kızım damlayı kullandığım süre boyunca hep siyah kaka yaptı.ama için rahat etmiyorsa doktoruna danış derim ben.

Telaslanmayin,ek gidalarda veriyorsunuz aldigi demir cok olunca kakasinin renginin boyle olmasi cok normal..Diger arkadasimin dedigi gibi,iciniz rahat etsin istiyorsaniz doktorunuzu arayin :emir_bebek:

nedeni ne olabilir yediklerınden midir , demir ilacı olabilr die düşündüm ama hiç yapmazken birden neden yapsın ki

korkmana gerek yokkkk wıtamın hapları kullanıyomus ondan kaynaklanıyor bende hamıleyım demır hapıfelan kullanıorum benımkıde sıyah

Demir içeren ilaçlar dışkı rengini koyulaştırır. Endişeye gerek yok.

sağolun arkadaşlar dediğim gibi hep normaldi bırden degışince neden olabılır dıe dusundum .. sızler kan ılacını kullanıor musunuz bebegınıze

X