Bebeklerde kilo

esraysima5959

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
9
3
24
Kızlar kızım 19 aylık ve 9 kilo emiyor ve sütten başka bisey içmiyor iştah açan Bi tarifiniz var mı biseye alerjisi yok

Kızlar kızım 19 aylık ve 9 kilo emiyor ve sütten başka bisey içmiyor iştah açan Bi tarifiniz var mı biseye alerjisi yok
Memeyi siz bıraktırmaya çalışın bence artık. Yemesi lazım. Meme engel oluyorsa bu kadar büyük bebekte, doktorunuzla görüşerek bıraktıemaya çalışın. Bu bir kısır döngü. Düzgün yemek yemezse, meme sarılır. Memeye sarıldıkça yemez.

Ben yemediğinde dışarı çıkarıp, etrafa bakarken yedirmeye çalışırdım.

Memeden kesmeye çalışıyorum ama bisey yemediği için mecburen tekrar emziriyorum o dediğinizide denedim ama bana mısın demedi yinede yemedi çok kafam karıştı napicam bilmiyorum

Sıcaklardan iştahsızlık yaşıyor olabilir peki eline yiyecekleri verseniz kendisi artık bir lokma da olsa yemeye çalışsa nasıl olur. Benim de bebeğim beni sadece meme olarak gördüğü için aynı yemeği benden yemiyor ancak babası veya anneannesi yedirirse yiyebiliyor. Belki sizin bebeğiniz de öyledir.

Evet esim yedirdigi zman yiyor ama eşim yoğun çalışıyor çok fazla ilgilenemiyor o yüzden kendim alıştırmaya çalışıyorum eline bisey verdiğim zaman yemiyor hep yere döküyor.

Ailemden uzak olduğum için tek başına ilgileniyorum ailelerimizden uzak Bi şehirdeyiz

Memeden kesmeye çalışıyorum ama bisey yemediği için mecburen tekrar emziriyorum o dediğinizide denedim ama bana mısın demedi yinede yemedi çok kafam karıştı napicam bilmiyorum
Siz kararlı olmaya çalışın. Biliyorum zor ama deneyin. En sevdiği ne varsa onu sunun. Allah kolaylık versin. Ama hala küçük ve oyunlarla kanabiliyorlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…