Bebeklerde böbrek büyümesi

Hacer_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
49
11
26
Kızlar hamileliğim de bebeğimin böbreğinde büyüme çıktı doktor kendiliğinden geçebilir ama takip gerekli dedi bebekken böbreği 4mm'di şuan oğlum 2 yaşında böbreği 10mm olmuş bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Birde çocuklarda kilo almasına engel olur mu böbrek büyümesi?

Benimkinde 4 aylık 8.5 mm olmuş size hiç tedavi vermedimi ne dediler

Benim de kızım 7 aylık büyüme çıktı neden luyor bişey dediler mi size bana ateşli enfeksiyondan kaynaklı olabilir dediler
Benim de kızım 7 aylık büyüme çıktı neden luyor bişey dediler mi size bana ateşli enfeksiyondan kaynaklı olabilir dediler
Hamileyken vardı ayrıntılı ultrason da çıktı geçer demişlerdi ama büyümüş 5 mm di doğmadan

Genellikle erkek çocuklarında oluyormuş diye duydum arkadaşımın oglunda da varmış 3 yaşında şuan geçen sene ameliyat olmuş düzelmiş demişler salı günü onlarda gidecek kontrole inşallah sorun yoktur

Çocuk nefroloji yok Afyon'da yaşıyorum Eskişehir'e götüreceğiz salı günü gelişmeleri yazarım size
Ya bizde afyondayız ,Ankara ya gittik bizde Gazi ye muayene olamadık orda özel bi merkezde ultrason yaptırdık yanlış ölçülmüş üniversite de öyle ölçülmez dediler büyüme olmamış hala var genişleme ama inşallah sizdede öyle olmuştur haber edin mutlaka

Merhaba arkadaşlar bizdede genisleme var. Bende Afyon dayım. Eskişehir e gideceğiz. Gidenler durumlarını paylaşabilir mi

Merhaba arkadaşlar bizdede genisleme var. Bende Afyon dayım. Eskişehir e gideceğiz. Gidenler durumlarını paylaşabilir mi
Biz şimdi hastaneden dönüyoruz canım ama kutahyaya gittik yunus emre baysal var çocuk nefroloji doktoru çok ilgili sadece sıra bekleme sıkıntılı doktor bey bilgisayarda sıra geçmeyi bilmiyormuş önüne gelen girebiliyor onun dışında doktor çok ilgili dediğim gibi çok memnun kaldık biz
" Kütahya evliye çelebi eğitim ve araştırma hastanesi çocuk nefroloji DR: yunus emre baysal."

Hastaneden dönüyoruz şimdi canım Kütahya Evliya celebi eğitim ve araştırma hastanesi ne gittik Dr: yunus emre baysal
Çok ilgiliydi çok memnun kaldık 3 ay sonra kontrole gelin dedi kabiz olmamasına dikkat edin dedi onun dışında bişey yok şuanda şükür

Geçmiş olsun. Ne dedi doktor. Ne yapılması gerekiyormus.

Biz özelde çektirmiştik küçülmüş demişlerdi tekrar devlette çekildi geçen idrar yolu enfeksiyonu oldu maalesef çok üzgünüm büyüme var dediler ayni gün başka yerde çektirdik okadar değil dediler kime güvenicez bilmiyorum şaştık kaldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…