Bebekle nası zayıflayayım 102 kiloyum

yellow diamond

!!!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2015
233
338
Mrb herkese bunu yazarken bile on aylik oglum rahat vermiyor dusunun ki yemek hazirlamakta bile zorlaniyorum tam bir kucakk kusu 81 le hamile kaldim 108 le doguma girdim ve daha 28 yasindayim veremiyorum bi program yapamiyorum oglumdan gurbette tekim ve bazen su icmeye bile vakit vermiyor gorusleriniz benim icin onemli bi fikir verin

Merhabalar ..
Öncelikle emzirme döneminde isen , bunu fırsata çevirebilirsin . Harcadığın kalori oldukça artıyor çünkü .

İlk adım karar vermek ...

Sonuçta bebeğin var diye yemek yemiyor değilsin değil mi ? yani bir şekilde yemek yemeğe zaman ayırdığına göre ... ne yediğine önem vermekte senin elinde ...

bak şimdi yaz .. yemek mi yapamadın ? karpuz peynir yersin ..Amaaan ne bilimsel taktik deme ..ayak üstü abur cubur yemekten iyidir .

Salata , yoğurt tüket bol bol ... vaktin mi yok salata yapmaya ..salatalık ye , kırmızı biber ye ... maydanoz dere otu öyle bi tutam kopar ye .

Karbonhidratı azalt .

Burada diyet gruplarına katılabilirsin , yarışırken kilo verirsin ... buna vakit ayırmam zor dersen ;
senin gibi yeni bebek sahibi annelerin paylaşım grubu le motive olabilirsin .

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...zayiflama-grubu.978801/page-621#post-52037823

Cok tesekkur ederim ben emzirmiyorum biraz da o yuzden gitmedi evet dediginiz gibi ayakustu cikolata abur cuburla ayakta duruyorum bana destek olacak motive edecek bi grup iyi olur aslinda daha once grubun birine grmistim devami gelmedi esnek bi grup iyi olur sizce napmaliyim

gruplar genelde esnek olmuyor :) ben hem bölüm editörüyüm aynı zamanda da bir takım kaptanıyım ...

Diyet irade ister ... sabır ister .. motivasyon ister .. motivasyonun en güzel yolu da burada seninle aynı dertten muzdarip arkadaşlarla yol almak .

Yarışma grupları katılım anlamında esnek olmuyor haklı olarak . düzenli girmen , kilo bildirmen gerekiyor .

Ama dilersen liste dışı olarak , misafir sanatçı misali takımlarda yer alabilirsin .

1 ayda 10 kilo verdim. 20 dk yürüyüş, ekmek/şeker yok. Meyve azalttım. En önemliside akşam çok hafif geçtim. Hemen fark etti.

Yürüyüş bandı al imkanın varsa oğlunu da hani bağlanıyor ya vücuda çocuklar onlardan al bağla yürü.. İp anlayabilirsin hızlı günde 800 1000 tane ilk gün 200 le başla.. Çikolata tatlı yeme hamur işi gazlı içecek kızartma uzak dur..
Bn de 84 kiloyum bu şekilde hamile kalırsam bn de 100 olurum o yüzden kilo vermeye çalışıyorum yeni bşladım.. Allah kolaylık versin size de inşallah verirsiniz kiloları

1 ayda 10 kilo verdim. 20 dk yürüyüş, ekmek/şeker yok. Meyve azalttım. En önemliside akşam çok hafif geçtim. Hemen fark etti.

Haftada üç gün bir saat pilates yapıyorum haftada 4 5 günde 40 dk tempolu yürüyüş + diyette yapıyorum yeni başladım hepsine sizce işe yarar mıı size de helal olsun

Ne yedikleriniz önemli nasıl besleniyorsunuz

Sabah haşlanmış yumurta ya da omlet minicik bir dilim çavdar ya da kepek ekmeği peynir zeytin domates
Öğlen ızgara köfte tavuk sebze yemeği vs.
Akşam da salata çorba cacık sebze yemeği vs.
Ara öğün sütlü kahve bir kare bitter bazen çilekli yoğurt vs.
Bütün yasaklıları yemiyorum

ara öğün kesin bence yapabiliyorsanızda akşamda yemeğin gün gün farkedecek. İlk bir hafta akşamı kesmek zor olur ancak alışırsınız. Eğer ev hanımı iseniz kahvaltıyı 8-8,30 yapın öğleyide 13-14 arasında yapın. 45 dk yürüyüş sonucunda çok çok rahat bir şekilde kilo verirsiniz. Çavdar yada kepek ekmeğin beyaz ekmek de çok farkı yok.

Bende 104 kiloydum yavaş yavaş veriyorum suan 99 kilo dayım inşallah böyle devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…