bebek yorganı

ben hazır yorgan ve yastıkları uygun bulmuyorum hem bebek hem kendim için.ter almıyor hazır yastıklar ve hazır yorganlar sıcak tutmuyor.biz yün de büyüdük anacım.hiç bişeyimiz yok çom şükür.uyku seti alırsam da dekoratif amaçlı alırım oğluşuma.kullanmak için değil.

benim annemde yün yorgan yapacak birde benim bebek ken kullandığım pamuk yorganı saklamış annem . bence silikon yorganlar sağlıklı değil terletiyor ve geçen gün televizyonda bir programda izledim içine sigara izmariti ve çöp koyuyorlarmış hemde üzerine antiallerjen yazmışlar birde utanmadan

yün yorganlar bebeğe ağır gelir bence

kendim için kullandığım silikon uyku seti takımı çoook sıcak tutuyor,hemde hafif

yün yorgan çeyizimde 3 tane wardı bi tanesini bile kullanmadım

Arkadaşlar elyaf veya hazır yorganların hepsi sentetik bebekler için uygun değil yün ya da pamuk yorgan düşünüyorum kalkıpta içine zaten kilolarca yün veya pamuk koymayacağız 500 gr falan olur diye düşünüyorum yani çok hafif birşey olacak

ya tabiki.kızla ter tutmuyor dedim ya kendmden biliyrom elyaf yorgan ve yastık beni mahvrdiyor.terliyorum çekmiyor terimi.bence anti alerjik falan hikaye.benim de alerjim var ama yün yastık ve yoganda yatıyorum.para kazanmak için çıkarılmış hikayeler bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…