bebek yorganı

sevorane

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
586
4
kızlar bebeğime yorgan almak istiyorum ama n sağlıklısı hangisi bilemiyorum.şöyle bir araştırdım.kaz tüyü olanların fiyatları baya fazla.sizlerin bir bilgisi varmı?

benim annem pamuk yaptırdı kaz tüyü yastık aldım çeyizime 1 gece bile yatamadık ama yorganını kullanmadım pamuk yorganın fiyatıda uyguncanım

En sağlıklısının yün olduğunu düşünüyorum. Minik bir yorgan yaptırtabilirsin ben yaptırtıyorum. Ayrıca kuştüğü yorgan alırsan yıkaması da bi problem olur canım.

peki yün yorganın bebeğe uygun olması için nelere dikkat etmek lazım.yani ağırlığı falan. gul gunescım sen nekadar yunden yaptırıyorsun?

benimkinin boyutu 110 cm. eni 70 cm....annem 1,5 veya 2 kg. yün gider dedi. çok ağır bişiy olmayacak tabi, hafif ve kabarık...

ben taç marka silikon yorgan aldım.bide uyku setinin içinden çıkan yorganı var

benim annemde yün yorgan yaptı bebişime birde uyku setinin yorganı olur sıcacık yatar yavrum hayırlısı ile inşallah

ben taç marka silikon yorgan aldım.bide uyku setinin içinden çıkan yorganı var

MAVİLİ CANIM SEN PARK YATAK ALMIŞTIN DİMİ.PARK YATAKLARA UYKU SETİ OLMUYO DİYOLAR CANIM..BENDE PARK YATAK VE UYKU SETİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DA KAFAM KARIŞTI..:uhm:

MAVİLİ CANIM SEN PARK YATAK ALMIŞTIN DİMİ.PARK YATAKLARA UYKU SETİ OLMUYO DİYOLAR CANIM..BENDE PARK YATAK VE UYKU SETİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DA KAFAM KARIŞTI..:uhm:

canım evet aslında karyolalar kadar güzel durmuyor birde uyku setleri büyük park yataklar küçük.benim park yatağım ebatı büyüktü.70*120.uyku setini bizimkiler almış geri vermek de istmediler .ben bebeğin yatağını duvara yakın koymuştum.duvardan soğuk gelmesin diye mecbur kullanacağım uyku setini.aldık eve getirdil bağlamak için delik bulamadık.sadece birleşme yerlerinde boşluk bulduk ancak o zaman oldu.ama karyola kadar şık durmuyor...aklım gelseydi resmini çekerdim.neyse tekrar serince resmini koyarım canım...sen ne duydun bu kanouda canım?

canım evet aslında karyolalar kadar güzel durmuyor birde uyku setleri büyük park yataklar küçük.benim park yatağım ebatı büyüktü.70*120.uyku setini bizimkiler almış geri vermek de istmediler .ben bebeğin yatağını duvara yakın koymuştum.duvardan soğuk gelmesin diye mecbur kullanacağım uyku setini.aldık eve getirdil bağlamak için delik bulamadık.sadece birleşme yerlerinde boşluk bulduk ancak o zaman oldu.ama karyola kadar şık durmuyor...aklım gelseydi resmini çekerdim.neyse tekrar serince resmini koyarım canım...sen ne duydun bu kanouda canım?

PARK YATAKLARIN ÖLÇÜSÜYLE UYKU SETLERİNİN ÖLÇÜSÜ UYMUYOMUŞ ..
AMA BENDE UYKU SETİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM CANIM..RESMİNİ ÇEKTİĞİNDE MUTLAKA KOYDA BAKALIM CANIM NASI DURMUŞ..BU ARADA SENİN PARK YATAK BAYA Bİ GENİŞMİŞ CANIM ÖLÇÜLERİ..

uyku setleri iki boy bildiğim kadarıyla bir küçük ebatta olanlar var bir de diğerine göre daha büyükçe, yorgan olarak da silikon yorganlar daha iyi yün biraz fazla gelir eviniz neyle ısınıyor bilmiyorum onu hesaba katın, yün yorganların yıkaması temizliği zor, pamuk yüne göre daha kullanışlı

Kızlar uyku setlerinin yorganları elyaf bebeklerimiz için pek iyi değil yani fazla terletirler özellikle yün ve pamuk yorganları tavsiye ediyorlar ben pamuk yorgan diktirmeyi düşünüyorum 500 gr pamuk sanırım yeterli olur zaten çok incecik ve hafif olacak evlerin sıcak olacağını da düşünürsek kaz tüyü yorganlar da var ama çok pahalı bir yerde sormuştum 350 ytl civarındaydıKötü Kazen

benim hem annem hem kayınvalidem yünden yapacaklar valla üşümesin kış bebeği olacak bebişim...

park yataklar için fikir verin arkdşlar ya yorgan alıp nevresim takımının içinemi koysak uyku setlerinin kenarları fazla gelicem bi işde yaramayacak çok karasızım

park yataklar için fikir verin arkdşlar ya yorgan alıp nevresim takımının içinemi koysak uyku setlerinin kenarları fazla gelicem bi işde yaramayacak çok karasızım

AYNEN CANIM BEND3 SENİN GİBİYİM.OKADAR KARARSIZIM Kİİ. NE YAPSAK NE ETSEKK..:uhm::uhm:

kızlar bebeğime yorgan almak istiyorum ama n sağlıklısı hangisi bilemiyorum.şöyle bir araştırdım.kaz tüyü olanların fiyatları baya fazla.sizlerin bir bilgisi varmı?

CANIM BENDE PAMUK YORGAN ALDIM SICAK TUTSUN DİYEE EEE MALUM BİZİMKİ KIŞ BEBEĞİ OLACAK....

X