Doğuma Hazırlık bebek şekerleriniz_?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
ewet ekim anneleri
bebek şekeri yapmayı / almayı düşünüyor musunuz?
araştırdınız mı fiyat ne çıkıyor neye karar werdiniz?
ben kendim yapmayı düşünüyordum soradan araştırdım aynı fiyata geliyor o yüzden netten araştırıyorum magnetli alıcam kaydirigubbakcemile2:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::nazar::nazar:a.s.

ah ben de düşünüyom bayadır bu konuyu daha karar veremedim fiyatlar burda 1ytlden başlıyo şöyle biblolu falan olanlar 1,5 kendim yaparsam maliyeti araştımadım sen aldıklarının resmini koyarsın sonra olur mu?

ben bi site buldum ordan 0,70 ytll ye bibloyu alıcam siparişi werdim yine 1,5 ytl yi bulacak kendim yapmak istedim onun için elimle xxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
bebis28gx0.jpg

w297.png

aldığım biblo

bebis28gx0.jpg

w297.png

aldığım biblo

canım cok vermıssın carsıda o bıblo 35 kurus bence malzemelerı carsıdan alın kuru kahvecının sokagında bu malzemelerı satan yerler var bıde o gordugun bıblo oyle resmde gordugun gıbı buyuk degıl ha aldanma okadar mınıkkı :1hug:

ben kendim yapıyom ucuzada mal oldu hemde insan kendi yapınca ayrı bi zevk duyuyo sepetinide yaptım tam bitsin eklerim

ya ne bilim çıkıp oralara gitme imkanım yok eşim hayatta gitmez benide tek yollamaz bende mecburen netten aldım zaten ufak bişi istiyorum magnetli yapıcam büyük olursa taşımaz ölçüleri yazıryor. teşekkürler yinede

ya ne bilim çıkıp oralara gitme imkanım yok eşim hayatta gitmez benide tek yollamaz bende mecburen netten aldım zaten ufak bişi istiyorum magnetli yapıcam büyük olursa taşımaz ölçüleri yazıryor. teşekkürler yinede

canım ya bende geçen gün gittim eminönünden aldım malzemeleri oraya gidince sana çok güzel fikirler veriyorlar.arkadaşımızın dediği gibi burada göründüğü kadar büyük değiller zaten ama oradaki fiyatlar internettekinin yarısı zaten ben 28 ytl ye aldım malzemeleri birde lavanta alıcam mevlüte yakın keşke eşini ikna edip gidebilsen.

keşke bende çok isterim gidip dolaşmak fikir almak bol çeşit ama eşimi ikna etmek imkansız aslında kızamıyorumda pazar dahil hergün çalışıyor (kendi dükkanı war) bırakamıyor ne yapsak akşamalrı yapıyoruz ben neredeyse herşeyi annemle aldım o olmasa bişi yapmazdım heralde zaten eşim beni tek göndersene o kdar yolu gidebileceğimi sanmıyorum arıtk dayanamıyorum zorlanmaya başladım 2-3 gündür

ben de şu sıralar bebek şekerini halletmeyi düşünüyorum. arkadaşım güzel bir sepet yaptı. eşimin bir boş vaktini yakalsam ben de şeker ve tül vs almaya gideceğim. kaç tane şeker düşünüyorsunuz kızlar ben karar veremedim. sezeryan olacağımdan hastanede en az 2 gün kalırım ve çok gelenim olur. eve de kalması lazım

Kızlar uygun fiyatlı bebek şekeri yapıyorum bende. Ayrıca kapı süsleri sepetlerde var. İsteyen özelden irtibata geçebilir.

Hepinize hayırlı doğumlar dilerim.

bende kendım yapıyorum ama oyle bıblolu bişi değil. bittiğinde resmını ekleyeceğim..

valla bende bi 70 tane yapam diyom akrabalar arkadaşlar falan olur heralde okadar bilmiyomki

Ben de kendim yapmak istiyorum, ankarada nerden malzeme aldiniz? Istanbulda bu is icin cok yer var anlasilan ama ankarada bir tek suluhan olabilir diyorlar ama ben de hic gitmedim oraya, biblo tarzi malzemeleri nerden alabiliriz ankarada arkadaslar?

kızlar sepetle şekerleri hastaneye götüreceniz mi?ben eve gelenlere ikram ederim diye düşünüyodum hastaneye kendimizi zor taşıycaz bi de şeker nasıl gider ki?
çıtıım biran önce koysana bi tane model olsun ben de yapcam karar verdim evde evişi yapmaktansa kızımın şekerlerini yapayım

kızlar sepetle şekerleri hastaneye götüreceniz mi?ben eve gelenlere ikram ederim diye düşünüyodum hastaneye kendimizi zor taşıycaz bi de şeker nasıl gider ki?
çıtıım biran önce koysana bi tane model olsun ben de yapcam karar verdim evde evişi yapmaktansa kızımın şekerlerini yapayım

nisacım ben onları mevlüt için aldım hastaneye sepeti götürecem ama badem ve çikolata koyucam içine hatta bademleri evde mavi tülüm var kesip onun içine koyup kurdelayla bağlıycam:)
benim mevlüt şekerini gördünmü sen ben onu eminönünden aldım gerçi ama belki fikir vermesi açısından iyi olur sana.bebişlere alınanların olduğu yerde.

kızlar ben bibloyu aldım tülünü we magnetinide yollayacklar içine lawanta koymaya karar werdim 36 adet gelcek bana kapıya teslim olacak hepsi 30 ytl ben sadece lawantasını alacağım şekerler hem ağır gelir ( buzdolabına asılacağı için) hemde bozulur zamanla ben hiç zarar görmesin werdiğim kişiler içindeki şekeri yemek için dağıtmasın:):):)

evet zeynepcim gördüm çok güzel seninkilerin içinde de lavanta var dimi işallah hayırlısıyla doğurup mevlütünü de yapar da dağıtırsın oğluşunun
enemine seninkilr de hayırlı olsun doğru diyosun millet şekerini yiycem diye dağıtacağına hatıra olur güzel fikir

canım ben minik minik patikler yaptım. alt tarafına nazar boncuğu koydum 3 adet.
bağcık yerınede kurdele yaptım.içine de tulun içinde seker koyucam.tüller dışardan sarkıp gozükecek.
en yakın zamanda koyucam foto inş..
bu arada bende hastaneye goturmeyeceğim.evde zıyarete gelenlere ve mevlüt yaparsam inş mevlutte dağıtırım dıye düşündüm..

evet zeynepcim gördüm çok güzel seninkilerin içinde de lavanta var dimi işallah hayırlısıyla doğurup mevlütünü de yapar da dağıtırsın oğluşunun
enemine seninkilr de hayırlı olsun doğru diyosun millet şekerini yiycem diye dağıtacağına hatıra olur güzel fikir

tsk ederiz canım.içine lavanta koydum çünkü şekeri yiyip atarlar zaten gelenlere şeker ikram edeceğimiz için buda hatıra kalsın diye düşündük:)

X