Bebek şampuanı önerisi?

Nemesiss10

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2023
48
11
32
Arkadaşlar merhaba, yenidoğan için şampuan önerileriniz ne olur acaba? Ben bübchen ve weleda markaları hakkında güzel yorumlar okudum fakat bir de mustela klasiği var sizlerin önerileri ne olur acaba ya da bübchen ile weleda kullanan var mıdır aranızda ?

Mustela alın kafanız rahat olsun. Iva natura kullandım ben musteladan sonra temiz içerik o da olabilir sonra nivea sonra johansons sonra minies şeklinde yavaş yavaş saldım. 🤣

Mustela temiz içerik değil.
Ben Baby Me organik serisini kullanıyorum temiz içerik memnunum. Şampuan, köpük sabun, pişir kremi hepsi buradan.
Siveno da temiz içerik onun da kendime roll on bebeğime deterjanını kullanıyorum. Memnunum ürünlerden.

Arkadaşlar merhaba, yenidoğan için şampuan önerileriniz ne olur acaba? Ben bübchen ve weleda markaları hakkında güzel yorumlar okudum fakat bir de mustela klasiği var sizlerin önerileri ne olur acaba ya da bübchen ile weleda kullanan var mıdır aranızda ?
Merhaba ben oğlumda mustelayla başladım ilk sonra aşırı konak çıktı ve işin içinden çıkamadık. Bio baby önermişti doktormuz hem doğal içeriği temiz hemde çok iyi geldi daha sonra kızımdada direk biobaby ile başladım. Etrafımdaki herkese önerdim her kullananda memnun kaldı

Dermakidda’nin yenidogani ile baslamistim. Buradan birinin postunda gormustum. Sonra Ecowell kullandim ama cildinde ve saclarinda kuruluk yapti. 1 yasinda ama yenidoganina geri donus yaptim. Tekrar yumusacik oldu saclari.

Sampuana gerek yok, sadece su yeterli

Sebamedin ürünleri çok guzel oluyor onu tavsiye ede bilirim şampuanlari kremleri ben kullaniyorum dogumdan beri çoçuguma

Mustela temiz içerik değil.
Ben Baby Me organik serisini kullanıyorum temiz içerik memnunum. Şampuan, köpük sabun, pişir kremi hepsi buradan.
Siveno da temiz içerik onun da kendime roll on bebeğime deterjanını kullanıyorum. Memnunum ürünlerden.
Aa onda ne bulundu bizim zamanımızda temiz içerikliydi 🤣 2 yıl önce 🤣

Iva natura incia ve siveno kullandım. Hepsi de temiz içerikli şuanda agarta markasının şampuanı kullanıyorum temiz içerikli kızımın saçlarını yumuşacık yapıyor.

Markadan çok degistirmemek önemli. Eger kullandiginiz ürün farkli bir etki yapmadiysa bebeginize sirf degisiklik olsun diye degistirmeyin. Eyüp sabri tuncer şampuanı kullaniyoruz biz. Kokusu yapısı memnunuz.

Oğlum iki buçuk yaşında ve hala bubchen ile mustela kullanıyorum hemde oğlumun çok hassas saç derisi var üç gün banyo yapmayınca konak gibi olur saç derisi ikisinden memnun kaldım

Mustela aldım. Vücut losyonunda doktorumuz da bize mustela önerdi. Siveno, ecowell, incia temiz icerikliymis bitince bunlardan birini alacağım

Unibaby kullaniyorum 4. Aydayiz hem saça hem vücuduna gayet memnunum fiyatida uygun

X