Bebek reflusu yasayanlar

Mlhfb

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2017
11
0
32
Merhabalar.nerden baslasam ki.2 aylik kizim var dogdudu gunden beri kusuyor.artik kusmasina alismistim ki iki haftadır kusma esnasinda ya da kusamadigi sirada tikaniyor nefes alamıyor boguluyor gibi oluyor zor duzeltiyoruz. acile gittik normal dedi.cocuk gastaenterelojisine gittik normal dedim ve uykudayken daha cok oluyor artik uykusuzluktan perişan durumdayiz.bir an olsun yalniz birakamiyorum.reflu icin onerilen herseyi yaptim.gaviscon bitirdik fayda etmedi zantac verdiler simdide.bebelac thickener basladim.yasayanlar bu durumu atlatanlar yazin lutfen.

çok zor geçmiş olsun.Eğimli reflü yastıklarına baktınız mı hiç?Henüz çok küçük memede uyuyodur belki ama Besledikten hemen sonra uyutma 30-40 dik pozisyonda bekletebilirsin. Biraz dik pozisyonda beslemeye çalış.emziriyorsan tek memeden karnını doyursun.4.aydan sonra azalacak merak etme.

çok zor geçmiş olsun.Eğimli reflü yastıklarına baktınız mı hiç?Henüz çok küçük memede uyuyodur belki ama Besledikten hemen sonra uyutma 30-40 dik pozisyonda bekletebilirsin. Biraz dik pozisyonda beslemeye çalış.emziriyorsan tek memeden karnını doyursun.4.aydan sonra azalacak merak etme.
Aldim o yastiktan onum üstüne bi yastik daha koyuyorum ama banamisin demiyor.emzirdikten sonra 2 saat kucagimda tuttugum da oldu yine faydasini gormedim.sutum hizli akiyor diye sagimda vermeyi denedim bazen emzikten 2 saat tabi kusmassa 3 saat sonra bile agizdan gazi cikiyor. ben 6. aya kadar surer gozuyle bakiyom tesekkurler önerilerin icin

Aynı sorunu bizde yaşadık. Bebeginizin başini yukarida tutun uyurken. Mamasına bir ölçü bebelac thickener koyarak düzene sokmuştuk bizde. 6. Ayının sonuna kadar her öğününde kullandık thickenerı. 6. Ayın sonunda reflümüz geçti. Sağlıkla büyüsün inş bebeğiniz.

X