bebek istiyorum

canımherseyın hayırlısını versın rabbım inş.bende hamıleyım ama malesef gebelık bıturlu ılerlemedı ve bebegım dusecek sımdı onu beklıyoruz malesef
çok geçmiş olsun canım yaa. böyle bi durumda ne denirki ? hayırlısı olsun vardır bunda da bir hayır. allahım en kısa zamanda sağlıklı bir bebiş nasip eder sanada inşallah . dualarımda senide unutmuycam . sağlıcakla kal.

Aynen canım bende çok bebeğimin olmasını istiyorum ama olmuyo malesef.
Allahımıza dua etmekten başka çaremiz yok.
İnşallah hepimizin bebekleri olur birgün.

bende istiyorum inşallah Allah banada nasip eder arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım KANDıLıMıZ mübarek olsun inşallah

Sağol canım senin de kandilin mübarek olsun.Ben de istiyorum bebek Bu daha ilk ayım bakalım ne olacak.Belim ağrıyor bugun üzüldüm ben de adet ağrısının başlangıcı mı diye Tabi her seyin hayırlısı.Umarım hepimizin en hayırlı zamanda bebek sahibi oluruza.s.

Selam ben de bir çocuğumun olmasını istiyorum hayırlısıyla.Umarım bu mübarek gecede allahım dualarımızı kabul eder,hepimizin bebişleri olur inşallah.

bendede bel ağrısı var ama bilmiyorum adettendir diyorum hemen umutlanmak istemiyorum 9 aylık evliyim daha yeni düşündük çooooook sabırsızım biran önce sonucu öğrenmek istiyorum artık yavrumu bağrıma basmak istiyorum Allah çocuk sahibi olmak isteyenlere sağlıklı olsun cinsiyet için hiç önemli değil rabbim sağlıklı hayırlı bi evlat versin AMİNNNNNNNNN.

Canım hamılleık belırtılerıde adet belırtılerının aynısı o yÜzden umutsuzluĞa kapılma benceee
ben 7 haftalık hamıleyım ve tammm bır sene bekledımmm
o yÜzden allah verıceĞını zamanı bılır sızz sabırlı olun ve bol bol dua edınnn

inş. en kısa zamanda olur bebeşin.bende istiyorum bu ay hamile olduğumu sanıyordum ama değilmişim.ama hayırlısı olsun hepimiz için.

Ayy canım ne güzel haber:) Bilmiyorum daha cok da erken aslında adete ama anlamadım her wc gidisimde adet oldum sanıryorum herseyin hayırlısı:) Allah tamamına erdirsin senin de canım.Biz isteyenler de umarım bir an önce bebek sahibi oluruz:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ve benimde bebişim olmuyo 4 senelik evliyim 3 senedir tedavi görüyorum.Allahım bütün isteyenlere nasip etsin inşallah bizlerde bebişlerimize en kısa zamanda kavuşuruzÇok üzgünüm çoook

canım benimde arakadaşımın çocuğu olmuyordu uzun zamandır. o da tadavi gördü.şimdi ikiz bebek bekliyor.inş. seninde en kısa zamanda olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…