Bebek Istiyorum Belirtiler..

E

EU1

Ziyaretçi
MERHABA ARKADASLAR ADET OLMAMA 5 GÜN VAR İDRAR TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇOK ÜZÜLDÜM BU AY OLUR DİYORDUM. AMA KARNIMDA SANKİ ÇOK YEMEK YEMİŞİMDE KARNIM ŞİŞMİŞ GİBİ HİR HİS VAR SÜREKLİ SABAH YAPTIGIM ÇİŞ RENGİ KOYU DİGER ZAMANLARA GÖRE.KASIK BÖLGEME RAHİME DOĞRU YANİ BACAK HİZAMA DOĞRU BAZI KASILAMALAR AĞRILAR GİRİP GEÇİYOR ŞİDDETLİ DEĞİL VE ÇOK KISA SÜRELİ BAZEN OLUYOR. BUNLAR HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİRMİ?ACİL CAVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. YARDIMCI OLUN LÜTFEN TESTİ YAPTIGIMDAN BERİ AĞLIYORUM. BİRDE HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRICI BİR FORMÜL VB. İLAÇ FALAN VARMI YAZIN NE OLUR:enbuyukkk:

canım bende adet olmamıştım 4.gün test yaptım negatif çıktı...
8. gün test yaptım negatif çıktı
ve 9. gün sabahı tekrar yaptım yine negatif çıktı...
ama bendede senin yaşadığın belirtiler olmuştu..
hatta mide bulantısı bile vardı ama psikolojik gebelik yaşamışım..
yani kendimi hamile sandığım için bu belirtiler varmış.
zaten 9. gün öğleye doğru adetim geldi tamda kan testi yaptırmaya gidiyorduk...

şimdi sen biraz bekle derim ben hamilelik adetin 10 gün geçikirse oluyor...
birde kan testi yaptır evde yapılan testler bazen yanıltabiliyormuş...

ama biraz bekle 10 gün dolsun herşey anlaşılır...
Allah yardımcın olsun

canım bende adet olmamıştım 4.gün test yaptım negatif çıktı...
8. gün test yaptım negatif çıktı
ve 9. gün sabahı tekrar yaptım yine negatif çıktı...
ama bendede senin yaşadığın belirtiler olmuştu..
hatta mide bulantısı bile vardı ama psikolojik gebelik yaşamışım..
yani kendimi hamile sandığım için bu belirtiler varmış.
zaten 9. gün öğleye doğru adetim geldi tamda kan testi yaptırmaya gidiyorduk...

şimdi sen biraz bekle derim ben hamilelik adetin 10 gün geçikirse oluyor...
birde kan testi yaptır evde yapılan testler bazen yanıltabiliyormuş...

ama biraz bekle 10 gün dolsun herşey anlaşılır...
Allah yardımcın olsun
ÇOK SAĞOL CEVAP YAZDIGN İÇİN BURDA HERKES VAR AMA CEVAP YAZMIYORLAR ÇOK ÜZÜLÜYORUM. 3 AYDIR HEP BU HÜSRANA UGRUYORUM DEMEKKİ BENİMDE PSİKOLOJİK OFF YA KEŞKE KALABİLSEM 2 YILLIK EVLİYİM VE HERKES BEBEK BEKLİYOR BENDEN AMA OLMUYOR HATTA ÜSTÜ KAPALI OLMUYORSA DOKTORA GİT DİYOR KISIR TEŞHİSİ KOYULMAK ÇOK ACI YA senağlama

ÇOK SAĞOL CEVAP YAZDIGN İÇİN BURDA HERKES VAR AMA CEVAP YAZMIYORLAR ÇOK ÜZÜLÜYORUM. 3 AYDIR HEP BU HÜSRANA UGRUYORUM DEMEKKİ BENİMDE PSİKOLOJİK OFF YA KEŞKE KALABİLSEM 2 YILLIK EVLİYİM VE HERKES BEBEK BEKLİYOR BENDEN AMA OLMUYOR HATTA ÜSTÜ KAPALI OLMUYORSA DOKTORA GİT DİYOR KISIR TEŞHİSİ KOYULMAK ÇOK ACI YA senağlama

canım 2 yıllık evliysen ve 2 yıldır olmuyosa mutlaka doktora git zaman kaybetme derim ben...

test içinde erken davranmışsın adetini bekle ben adetim geçtikten 2 gün sonra yaptım test pozitif çıktı,belirti olaraksadece sık idrara çıkıyordum başkada bir belirti olmadı bende...

canım hayırlısı olsun sen insanların laflarına kulak asma ; Allah dilediği zaman verir hiiç üzme kendini..
ben de iki yıllık evliyim, bir yıl istemedik, ikinci yılın sonunda verdi Rabbim..
bendeki belirtiler ; hazımsızlık, gaz problemi, kasıklarda kramp şeklinde ara ara giren ağrı, bir de sık idrara çıkma vardı canım..
evde yapacağın test için adetinin gecikmesini bekle, en doğru sonuç için.
ben de SodaLemon arkadaşım gibi iki gün gecikince yapmıştım pozitif çıkmıştı
hakkında hayırlısı olsun canım inşAllah müjdeli haberini alırım..
sevgiler..

canım hayırlısı olsun sen insanların laflarına kulak asma ; Allah dilediği zaman verir hiiç üzme kendini..
ben de iki yıllık evliyim, bir yıl istemedik, ikinci yılın sonunda verdi Rabbim..
bendeki belirtiler ; hazımsızlık, gaz problemi, kasıklarda kramp şeklinde ara ara giren ağrı, bir de sık idrara çıkma vardı canım..
evde yapacağın test için adetinin gecikmesini bekle, en doğru sonuç için.
ben de SodaLemon arkadaşım gibi iki gün gecikince yapmıştım pozitif çıkmıştı
hakkında hayırlısı olsun canım inşAllah müjdeli haberini alırım..
sevgiler..

cavap yazdıgın için çok sağol..inş ya ilk yıl düşük yatım ben bu yıl 3 aydır deniyorum olmuyor. ilk bebekte 2. ayda kalmıştım üffff ya:a015:

canım herşeyin hayırlı zamanını Allah biliyor
sen stres yaparsan daha kötü olur inşAllah en kısa zamanda güzel haberi vereceksin buradan..
sevgiler..

canim,basta su kafandaki cocugum olmuyor stresinden kurtul.hamile kalma süren uzar.cünkü hamile kalmak beyin ile alakali.etraftaki sözlere hic aldirma cünkü hepimize ayni seyi yapiyorlar.sonucta bu senin hayatin.baskasi icin dogurmayacaksin.gec olsun,hayirli saglikli bir sekilde dogsun...

merhaba arkadaşım herkes istediğini söyler ağız torba değil ki büzesin.ama sen sukinetini koru herzaman.sıkıntıda etme rabbim herşeyin hayırlısını verir sadece dua et.ben bi sene olacak evleneli kayınvalidem sürekli yüzüme vuruyo bebekte bebek bende cvp olarak madem bu kadar çok istiyosdun ha sen haben sen yap biz sevek diyorum tabi tatlı bi dille.o yüzden sen kulak asma herkes herşeyi der.eşinle mutlu ol ve sabır et dua et rabbim inş verir.rabbian isteyen herkese nasip etsin o duyguyu tatmayı inş.sevgilerle

Adet Gunun Gelmeden Pek Belli Olmaz Canim
Senin Daha Adet Gunune Varmis
Kan Testinde Cikabiliyor Ama Idrar Testinde Gunun Gecince Cikar Bence

slm arkadaşlar benimde bir sorum var aranızda daha önce aylık iğneyle korunana arkadaşımız var mı ? ben 2 sefer kullandım bıraktım biri düğünüme bir ay kala biri de düğün zamanı vuruldum.. bana hemşire düğününe bir aykalaki adetinde gel dedi gittim düğün zamanı tekrar vurdurdum düğünden sonra bıraktık.. ama adetim düzenli fakat arada bikere ara kanama geçirdim.. şimdi yine adet oldum ama bu seferki adetim benim adet zamanım.. şimdi bebek istiyoruz ama iğneyi evlendiğimizden beri de hiç korunmuyoruz ama olmuyo.. sebebi nedir sizce ?

benimde bugün 5. gün, adet olmadım. test de negatif çıktı. niye gecikti o zaman acaba ya

MERHABA ARKADASLAR ADET OLMAMA 5 GÜN VAR İDRAR TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇOK ÜZÜLDÜM BU AY OLUR DİYORDUM. AMA KARNIMDA SANKİ ÇOK YEMEK YEMİŞİMDE KARNIM ŞİŞMİŞ GİBİ HİR HİS VAR SÜREKLİ SABAH YAPTIGIM ÇİŞ RENGİ KOYU DİGER ZAMANLARA GÖRE.KASIK BÖLGEME RAHİME DOĞRU YANİ BACAK HİZAMA DOĞRU BAZI KASILAMALAR AĞRILAR GİRİP GEÇİYOR ŞİDDETLİ DEĞİL VE ÇOK KISA SÜRELİ BAZEN OLUYOR. BUNLAR HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİRMİ?ACİL CAVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. YARDIMCI OLUN LÜTFEN TESTİ YAPTIGIMDAN BERİ AĞLIYORUM. BİRDE HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRICI BİR FORMÜL VB. İLAÇ FALAN VARMI YAZIN NE OLUR:enbuyukkk:

canım tabiki bunlar belirti olabilir ama idrar testi için daha erken yani belki de boşa üzüldüna.s idrar testi yapacaksan kesin sonuç için adetinin bir hafta geçmesini beklemelisin ama kan testi yaptırabilirsin istersen opuyorumnanaktan inşallah Allahım bizim gibi yürekten isteyen herkese anne olmayı nasip eder:Saruboceq:

X