bebek istiyorum ama...

banu13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
389
0
41
selam kizlar ben 2aydir hamile kalmak icin ugrasiyorum ama olmadi malesef.cok istiyorum ama acele mi ediyorum diye dusunuyorum.esim daha askere gitmedi.nisan gibi gitmeyi dusunuyo ve uzun mu kisa mi yapacagi bile belli diil.yani hamile kalsam bile bebek dogarken ne bileyim hamileligim sirasinda falan yanimda olamayacak ama bi yandan da dusunuyorum bakleyince ya olmazsa sonradan diye..lutfen bana bi akil verin.sizce beklemeli miyim yoksa calismalara devam mi edyim:eek:simdden cook tesekkurler.:uhm:

Arkadaşım ben senin yerinde olsam beklerim. Benimde eşim askerliğini yapmamıştı evlendiğimizde. Onun için bebek düşünmedik. İyikide düşünmemişiz. Bebek olmadığı halde eşim ve ben eşim askerdeyken çok zorlandık birde bebek olsaydı halimiz haraptı. Hem düşünsene belkide bebeğinin doğumunda eşin yanında olmayacak elini tutup sana desdek olamayacak. bu hem senin hem eşin için çok zor bişey.
Yaşın çok büyük deilse bekle derim.

Arkadaşım ben senin yerinde olsam beklerim. Benimde eşim askerliğini yapmamıştı evlendiğimizde. Onun için bebek düşünmedik. İyikide düşünmemişiz. Bebek olmadığı halde eşim ve ben eşim askerdeyken çok zorlandık birde bebek olsaydı halimiz haraptı. Hem düşünsene belkide bebeğinin doğumunda eşin yanında olmayacak elini tutup sana desdek olamayacak. bu hem senin hem eşin için çok zor bişey.
Yaşın çok büyük deilse bekle derim.

oncelikle cok sagol cnm cevap yazdigin icin.yasim 25.buyuk sayilmaz ama napiyim cok istiyorum.bebek gordukce bi garip oluyo icim.haklisin ama sanirim en mantiklisi beklemek.benim korkum aradaki zamanin uzunlugu.ya olmazsa sonradan diye.neyse hayirlisi artik.tekrar sagol:çok üzgünüm:

oncelikle cok sagol cnm cevap yazdigin icin.yasim 25.buyuk sayilmaz ama napiyim cok istiyorum.bebek gordukce bi garip oluyo icim.haklisin ama sanirim en mantiklisi beklemek.benim korkum aradaki zamanin uzunlugu.ya olmazsa sonradan diye.neyse hayirlisi artik.tekrar sagol:çok üzgünüm:

Canım 4 sene 5sene korunan sonra çocuğu olan bir sürü tanıdığım var. Doktor kontrolünde korunduktan sonra bi sorun çıkacağını sanmıyorum. Sende doktor kontrolünde korunursun. Bende 2,5senedir korunuyorum doktor kontrolünde tabiki. Hem yaşında çok büyük deil. Acele etme bence. bebek çok güzel bişey bende bebek görünce içim gidiyor hemen olsun istiyorum ama onun sorumluluğunu düşününce tekrar vaz geçiyorum.

canim doktor kontrolounde korunmaktan kastin ne anlayamadim,aciklar misin

canım benim ben evlendiğimde doktora gittim ve 3 - 4 sene çocuk istemediğimizi ve korunmak istediğimi ve en kesin çözümün d.kontrol hapı olduğunu bununla korunmak istediğimi söledim. Doktorumda onayladı. Hormon testleri yapıldı ona göre uygun ilacı önerdi. ve her 3ayda birde kontrole gelmem gerektiğini söledi. Her 3 ayda bir düzenli kontrole gidiyorum yumurtalıkarımın falan durmuna bakıyor.

X