Bebek isterken 10 gün önce adet oldum

sevgsssss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
407
191
Kızlar ben bu ay eşimle korunmayı bıraktım ilk bebeğim ilk denediğimiz ayda oldu. Normalde adetlerim 28-32 günde bir olur. Neyse bu ay korunmayı bıraktık bebeğe karar verdik tekrardan 21 ağustosta adet olmuştum ve dün 11 eylülde yeniden adet oldum. İlk defa bu kadar erken geldi. Sebebi ne olabilir sizce korunma yönetimi olarak prezervatif ve geri çekilme kullanıyorduk ilaç falan hiç kullanmadım. Çok kafama takıldı. Tabi bir evladım var ama yine ilk aydan olur diye umutlanmıştım. Her şey nasip tabi. Neden çok erken oldu onu anladım adet başlangıcımın tam 21. Günü adet oldum

normal. vücut yeni duruma alışıyor. ben de korunmayı bıraktığım ilk ay 13 gün regl olmustum. koşa koşa doktora gitmistim 😂 normal dedi doktorum. sonraki aylar düzenli devam etti zaten

Ne ile korunuyordunuz acaba ben ilaç falan kullanmadım o yüzden şaşırdım
biz de ilaç kullanmadık zaten 2 ay falan korunduk ve geri çekilerek korunduk hep. cok da korunduk sayılmaz yani 😂😂 ama tam olarak yasadığımız ilk ay dediğim gibi 13 gün erken regl oldum. hem de hiç belirti vs yasamadan yoğun bir kanama yasamadım 🥲 ama doktorum normal dedi 🥲

biz de ilaç kullanmadık zaten 2 ay falan korunduk ve geri çekilerek korunduk hep. cok da korunduk sayılmaz yani 😂😂 ama tam olarak yasadığımız ilk ay dediğim gibi 13 gün erken regl oldum. hem de hiç belirti vs yasamadan yoğun bir kanama yasamadım 🥲 ama doktorum normal dedi 🥲

Aynı benimde öyle aşırı karon ağrım var hep olurdu ama bu sefer daha fazla . Ve çok yoğun oluyor yani 😄 bebek beklerken test mi alsam derken sürpriz oldu 😄

X