Bebek İçin Muane(Kontrol)

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
873
1
Kızlar bebeklerinizi ilk muanenize doğumdan kaç gün sonra gittiniz,ve ilk kontrol gittikten sonra doktor size ne zaman gelin tekrar dedi,

Biz salı gecesi doğduk, Cumartesi kontrole gittik doktor amcamız gelişimi cok iyi 3-4 gün sonra kilosuna bakalım dedi,cıktık geldik,benim şimdi anlamadığım c.tesiden itibaren 3-4 gün sonra tekrar mı gidicez yoksa kendimiz bakmamız için mi söyledi kilosunu?ve bize bir daha ne zaman geleceğimizi söylemedi?kafam karıştı iyicee

Canım,ben oğlumu doğumdan sonra 3.gün topuk kanı için hastaneye götürdüm.doğumdan 1 hafta sonrada ilk kontrolümüze gittik,bir daha doktora sonraki ay götürdüm.aralarda da sağlık ocağına götürdüm..

cnm elvin çarşamba doğdu ertesi hafta çarşamba yani 1 hafta sonra kontrol randevumuza gittik,topuğundan da kan alındı.bir daha ki kontrolü 1.ayı dolduğunda.o zaman da 1 tane aşısı var zaten cnm

cnm doğduktan sonra ilk 5 gün içinde sağlık ocağına gidip topuk kanı aldırman gerekiyo sonra bizi 15 gün sonra tekrar çağırmışlardı dün gittik tekrar sağlık ocağına bide 15 ağustosta gidicez 1 aylık olucak bebeğim inşallah o zmaan aşısı var çocuk doktorunada 1 haftalıkken götürmüştük haftaya tekrar gelin demişti...bu hafta gidicez tekrardan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…