Bebek için denerken 10 gün erken adet oldum

sevgsssss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
405
189
Kızlar ben bu ay eşimle korunmayı bıraktım ilk bebeğim ilk denediğimiz ayda oldu. Normalde adetlerim 28-32 günde bir olur. Neyse bu ay korunmayı bıraktık bebeğe karar verdik tekrardan 21 ağustosta adet olmuştum ve dün 11 eylülde yeniden adet oldum. İlk defa bu kadar erken geldi. Sebebi ne olabilir sizce korunma yönetimi olarak prezervatif ve geri çekilme kullanıyorduk ilaç falan hiç kullanmadım. Çok kafama takıldı. Tabi bir evladım var ama yine ilk aydan olur diye umutlanmıştım. Her şey nasip tabi. Neden çok erken oldu onu anladım adet başlangıcımın tam 21. Günü adet oldum

İlk bebeğiniz ilk seferde oldu diye ikincisi de hemen olacak olmuyor maalesef. Ben 8 ay denedim ve o 8 ayda adet düzenim sapıttı. Bende ilaç vs kullanmadım hiç. Bir erken oldum, bir geç oldum derken sonunda hamile kaldım. Bence vücut herhangi bir korunma sonrasında hamile kalmak için kendini yeniden düzenliyor gibi gelmişti bana

Olabilir doktora gittim bugün çok normal dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…