bebek hayallerime 1 yıl ara (malesef )

ftmkrks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
270
5
ben öğretmenim. malesef eşimle başka yerlerde görev yapıyoruz. malesef yeni çıkan khk ile eşimin yanına ancak 1 sene sonra gidebileceğim (o da belirsiz)... bu gün öğrencim:
öğretmenim evli misiniz?
eşiniz burda mı ?
çocuğunuz var mı?
hamile misiniz?

diye sorular sordu...
belki dersiniz bize ne bunlardan... kusura bakmayın amacım sadece dertleşmekti...
hani derler ya tam damardan vurmak işte benim öğrencim beni tam damarımdan vurdu... içime bi bıçak saplayarak bu günlerde sözde hiç düşünmediğimi sandığım ayrılığımızı ve bebek özlemimi tekrar hatırlattı..

tekrar kusura bakmayın..
hepinize sevgiler...

canım bende öğretmenim çok şanslı olan azınlıktayım ama hasretin ne olduğunu biliyorum. insanın hayllerini ertelemesi çok zordur eminim . çokta mağdur var bu durumda ne yazıkki :KK43:

allah bu durunda olanlara yardımcı olsun inşallah... benim tek avantajım görev yerimin iyi bir yer olması... dağ başında su elektrik ve yol sıkıntısı hatta ahırdan bozma yerlerde kalmak zorunda kalan çoluğunun çocuğunun hasretini çekenler var... allah yardımcıları olsun...

ben bu foruma geçen dönem yazmışlığım var.. pco luyum malesef ve dağ köyünde olduğum için dr a gidemedik hatta düşük yaptığımda bile... bu sefer güzel bir yerdeyim dibimde hastane var ama yanımda eşim olmayınca ben ne yapayım hastaneyi...

canım Allah yardımcın olsun...ben de öğretmenim ...okuyunca üzülüyorum bunları benimde bebek özlemim var 2 ay önce gebeliğim düşükle sonlandı..Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş..1 yıl geçer canım daha güzel günler için sabredeceksin az ...

doğru haklısın.. sabr etmek en güzeli... teşekkür ederim güzel sözlerin için..

inşallah... :) hay allah razı olsun.. güldürdün beni... demi birazcık özlem iyi olur.. :)

X