Bebek hava durumu

rainbo35

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2023
98
36
27
Arkadaşlar merhaba benim bebeğim 10 aylık
Ekim ayına geldik. Ben geçen kışta 23 derecenin ustune almadim klimayi ama siz 23 haliyle iceriyi 21 falan düşünün
Ama bu sene ayaklandı ben 21 haliyle tek kat veya çift kat ense göğüs soğukluğu göre yapıyordum sıcağa asla gelemeyen hemen terleyen bir bebek o yüzden 20 21 derece icinde 1 tog aldim.
Şimdi ayaklandigi için evimizde dogalgazin alt yapısı yok, soba için verimli bir yer değil 2. 3. Katimizdakiler zehirlendi ters hava akimindan temizledikleri halde klima evin 1 odasını ısıtıyor diğer odalara geçeceği zaman ne yapmalıyım pratik bir şekilde nasıl onu soğuk sıcağa göre ayarlayabilirim

Klimayı açıp kapıları açık birakinca bütün ev çok isinmasa da soğuğu kırar. Ayaklandigi için çok üşümez büyük ihtimalle. Kaydırmaz panduf ayaklarını sıcak tutar.

O Zaten çok kıpır kıpır olacak üşümez emin olun. Normal bir sweat alt üst yeterli. Ben altı şardonlu giydiriyodum ilk emekleme yürüme zamanları çok yerde diye ya da kalın havlu çoraplar tek kat. Benim de yerler buz oluyodu altı bodrumdu ev hep 21di mutfakta doğalgaz çalısmaz çokca cam açardım. E hep paçamdaydı. Nasıl alışırsa öyle gider korkmayın soğuktan bir şeycik olmaz. Ben sadece uyurken üşürse hasta olabileceğini düşünüyorum bebelerin. 1 tog da yeterdi benimkine de içi atlet sadece. Asla sıcak sevmezdi benimki de.

Çok teşekkür ederim içim rahatladı benimki de hemen terliyor ve sıcağı sevmiyor giydirirken bile agliyor. Sardonlu ne demek bilmiyorum bir bakicam daha tam ayaklanmadi çünkü ama kışın ayaklanır çat pat şuan genelde emekliyor. Dediğiniz gibi altını çift kat yapayım bide kalın çorap alayim

cift kat yapmadım yeni yürüyecek ya rahat hareket edemez. Ya sardonlu yani ici polarlılardan giydirdim ya da havlu çorap. benim bebe de 30 kasım doğumlu yürumesi de hatta tam 12 aralıkta olmuştu. baya yerlerdeydi yani.

Hadi bakalim dediğiniz gibi yaparım şuan normal uzun kollu var üzerinde ince bir pijama üzerine ince battaniye en incelerinden yakında toga gecerim gün içinde de öyle yapmaya çalışırım bizimkinin çok burnu tıkanıyor geçen kış 4 ay uğraştım burnu küçükmüş o yuzden oluyormuş ama o zaman bebekti ağzını açmayı bilmiyordu korkuyordum şimdi rahatım polen alerjisi de var her mevsimi dert

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…