Bebek hareketlerini ne zaman hissettiniz?

İlk hamilelik mi? Benim başlarda küçük küçük hareketler vardı doktora dedim onlar gaz dedi sonra geçti bayadır yok onlar. demekki gazmış
İlk gebelik evet, gazdan farklı bi hissiyat oluyor ya anlat deseniz anlatamam ama blup ediyor içeride, bi gaz dolanması gibi olmuyor. 20nin içindeyken de arttı hareketleri artık ayırt edilebilir gazdan kesinlikle. Bizim grupta en geç hissedenlerden biri benim galiba

Kızlar 15 haftalık hamileyim ben de en ufak bi hareketlenme yok siz ne zaman hissettiniz bebeğinizin hareketlerini
Bende 15+6dayım 14ün sonlarında hissetmeye başladım ama 2 gündür hissetmiyorum çok moralim bozuluyor 😞😞 inşallah iyidir cuma kontrolüm günler geçmiyor

İlk gebelik evet, gazdan farklı bi hissiyat oluyor ya anlat deseniz anlatamam ama blup ediyor içeride, bi gaz dolanması gibi olmuyor. 20nin içindeyken de arttı hareketleri artık ayırt edilebilir gazdan kesinlikle. Bizim grupta en geç hissedenlerden biri benim galiba
20 ye kadar hissederim demek ki teşekkür ederim

Nasıl bir his peki daha küçük arada bir hissettirir bence. güzel düşün bi şey yoktur
Böyle özellikle kahvaltıdan sonra içimden bir şey kayıyor gıdıklıyor gibi bir hareket olurdu ara sıra da pıt pıt yapıyordu. Ama çok güçlü değil tabi. Minik minik. Hatta geçen gün sanırım hıçkırık tuttu 20/30 saniye aynı yer kalp ritmi gibi pıt pıt attı. Şimdi sessiz kendileri derken tekrar pıt yaptı Allahım şu an mutluluktan öleceğim hadi üzülme anne kadın al gönlün olsun dedi sanki şu an 🥹🥹🥹

Böyle özellikle kahvaltıdan sonra içimden bir şey kayıyor gıdıklıyor gibi bir hareket olurdu ara sıra da pıt pıt yapıyordu. Ama çok güçlü değil tabi. Minik minik. Hatta geçen gün sanırım hıçkırık tuttu 20/30 saniye aynı yer kalp ritmi gibi pıt pıt attı. Şimdi sessiz kendileri derken tekrar pıt yaptı Allahım şu an mutluluktan öleceğim hadi üzülme anne kadın al gönlün olsun dedi sanki şu an 🥹🥹🥹
Aa o hıçkırık mıymış bende de oldu e ben hissediyormuşum da haberim yokmuş :)) senin de bebeğin iyiymiş bak strese girme boş yere

Biz de dün bi tartışma yaşadık eşimle. Benim canım çok sıkkındı. Normalde işte arada tıktıklayan minnoş peş peşe sürekli hareket etti 🥲 ben burdayım sen üzülme dedi sanki bi tur da ona ağladım djfj

14+2deyim. 12.hafta ultrasonunda o kadar hareketliydi ki ben bi iki haftaya hareketlerini hissederim sanmıştım 😂 hala hiçbir sey hissetmiyorum ama. 20ye kadar normal hissrtmemek deniyor ama çoook var 20ye 😩😩

Aa o hıçkırık mıymış bende de oldu e ben hissediyormuşum da haberim yokmuş :)) senin de bebeğin iyiymiş bak strese girme boş yere
Ay çok şükür. Evet canım zaten hareket ediyorlar ilk hamilelikte geç hissetme sebebi çok kuvvetli olmadıkları için çok belli edemiyorlar anne de bebek hareketi nasıl bir şey olduğunu bilmediği için hissetmedim diyor ama 20. Haftalara gelince daha güçlü olduğu için hissediliyor artık :)

Biz de dün bi tartışma yaşadık eşimle. Benim canım çok sıkkındı. Normalde işte arada tıktıklayan minnoş peş peşe sürekli hareket etti 🥲 ben burdayım sen üzülme dedi sanki bi tur da ona ağladım djfj
Yaa 🥹🥹 ay benim hormonlar zıpladı zaten her şeye gözlerim doluyor hele bu minnoşlar böyle şeyler yapınca çok duygulanıyorum

Bende 17. haftadayım pek hissetmiyorum. Kayma falan zaten hissetmiyorum, arada pıt pıt hissediyorum kalp atışı gibi o da çok değil 3 günde bir falan. En son dün beni bi hapşırma tuttu sonrasında 2 pıt hissettim bugün yine tık yok :)) Kilolu olmamama rağmen bebeğin sağda mı sol da mı olduğunu bile hissetmiyorum karnıma dokunuyorum heryer aynı gibi. Grupta bebeğini hisseden anneleri okudukça bazen endişe ediyorum normal mi diye. Rabbim muhafaza etsin bebişlerimizi

18. haftada hissetmeye başladım ama bağırsak hareketleri gibiydi, gözümün önünde iki sağlam tekme yedim karnım ileri geri yaptı seyirir gibi onu görmeseydim hala hissetmiyorum derdim. Uzun bir süre daha hissetmedim 20de daha sertleşti hareketler, arada oluyor arada olmuyor modunda. Çok hafif oluyor başta, anlamamanız çok normal. Dokunmak gibi neredeyse. Bence tadını çıkartın sakinliğin. 27den bildiriyorum, durumlar fena 😅

X