Bebek hareketleri

gulsahgh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
87
11
26
Merhabalar ben 22 haftalik hamileyim bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum geçen sağlık ocağında randevum vardı o zaman kalp atışlarını dinledim 150 idi ama şu an bir şey hissetmiyorum normalmi çok korkuyorum çok endişeliyim

rahmin yerleşimi, bebeğin rahimdeki konumu vs hareketleri hissetmenizi etkiliyor diye biliyorum ben. bebekte bir sorun yoksa endişe etmeyin. ben de 17+4teyim her an tetikteyim 🙄😂

Bebekte bir sorun yoktu kalp atışını dinledik ben biraz panik olduğum için stres yapıyorum

Bende 22 haftalık gebeyim , geçen hafta fetal eko için hastaneye gittim , doktor bebeği yakalayamiyor kalbine bakacak 😄, us cihazını bı sağa bı sola götürüyor çok hareketli dedi , ama ben hiç bişey hissetmedim,hatta biraz yurumemi istedi sırtı dönukmus kalktım yürüdüm biseyler yedim,daha sonra baktığında dönmüş pozisyonu değişmiş ama yine bişey farketmedim ,yani anlayacaginiz daha çok küçük alan da çok geniş o yuzdendir

Bende 22 haftalık gebeyim , geçen hafta fetal eko için hastaneye gittim , doktor bebeği yakalayamiyor kalbine bakacak 😄, us cihazını bı sağa bı sola götürüyor çok hareketli dedi , ama ben hiç bişey hissetmedim,hatta biraz yurumemi istedi sırtı dönukmus kalktım yürüdüm biseyler yedim,daha sonra baktığında dönmüş pozisyonu değişmiş ama yine bişey farketmedim ,yani anlayacaginiz daha çok küçük alan da çok geniş o yuzdendir
Anladım evet alanida geniş olunca öyledir birde benim karnımın içide genişmis belki ondanda olabilir ama yinede stres ve panik yapmıyor değilim

Anladım evet alanida geniş olunca öyledir birde benim karnımın içide genişmis belki ondanda olabilir ama yinede stres ve panik yapmıyor değilim
Hiç mi hissetmiyorsunuz ,vuruşlarını veya karnimizda bı kütle yer değiştirmeye çalışıyor yada bagirsak hareketlerinin daha güçlüsu gibi hareketler hissetmiyor musunuz

Bazen sadece küçük bir şey hissediyorum karnımda kelebek varmış gibi ama şimdi onuda hissetmiyorum

X