Bebek hareketleri ne zaman hissedilir ?

18. haftamda pıt pıtları hissediyordum . ama evet bu bebeğin hareketi diyip emin olduğum 20. haftaydı canım :)

ben 17de hissediyor muyum, hissetmiyor muyum diye muallaktaydım 😂 yani tam emin değildim. 18.haftada tam olarak hissettim ilk defa. ama plasentanın yerleşim yeri, rahmin durumu vs çok etkiliyor bunu. 24.haftaya kadar hissedilmesi beklenir genel olarak

ben 17de hissediyor muyum, hissetmiyor muyum diye muallaktaydım 😂 yani tam emin değildim. 18.haftada tam olarak hissettim ilk defa. ama plasentanın yerleşim yeri, rahmin durumu vs çok etkiliyor bunu. 24.haftaya kadar hissedilmesi beklenir genel olarak
Şimdilik bişey hissetmiyorum doktorum da zaten daha erken olduğunu söyledi bakalım o duyguyu yaşamayı çok istiyorum 🥹

Şimdilik bişey hissetmiyorum doktorum da zaten daha erken olduğunu söyledi bakalım o duyguyu yaşamayı çok istiyorum 🥹
inşallah hep güzel anılarınız olur 🥰🥰 ben hala her hareketinde heyecan yapıyorum. esim de diyor ki sen doğurana kadar böyle olursan isimiz var 😂😂

Valla burada 8'de hissettim diyeni de gördüm de çok inandırıcı gelmedi Allah affetsin djgkg aşağı yukarı 17-20 arası başlıyor bence. Az kalmış size de 🧡
Yok ya 8de hareketi ultrason bile göstermiyor nasıl hissedilecek ki 😅 evet az kaldı hayırlısıyla sağlıkla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi

Benim 2. Gebeliğim 16. Haftadan itibaren hissediyorum ama ne zaman babası eliyle hissetmeye kalksa bizim köfte hemen suspus oluyor. 😂 henüz babaya tam manasıyla hissettiremedim, benim de derdim o.

Benim 2. Gebeliğim 16. Haftadan itibaren hissediyorum ama ne zaman babası eliyle hissetmeye kalksa bizim köfte hemen suspus oluyor. 😂 henüz babaya tam manasıyla hissettiremedim, benim de derdim o.
2.gebeliklerde daha çabuk hissediliyormuş evet benimki daha ilk olduğu için geç hissedicem sanırım 😅

20.haftada hissettim.ilk zamanlar nabız atışı gibi pıt pıt.Sonra sağda, solda ,yukarı ,aşağı bebek büyüdükçe daha geniş alanda daha sert ve güçlü hissetçeksiniz.İleryen zamanlarda kolunu bacağını hareket ettikçe dalganmalar göreceksiniz

20.haftada hissettim.ilk zamanlar nabız atışı gibi pıt pıt.Sonra sağda, solda ,yukarı ,aşağı bebek büyüdükçe daha geniş alanda daha sert ve güçlü hissetçeksiniz.İleryen zamanlarda kolunu bacağını hareket ettikçe dalganmalar göreceksiniz
İnşallah heyecanla bekliyorum valla çok sabırsızım bu konuda 😅 rabbim bana o günleri de göstersin 🙏

X