Bebek harekerleri

veraaw

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
167
95
25
Kızlar 18 haftalık hamileyim, bir hafta öncesinde bebeğin hareketlerini hisseder gibi oldum bir kipirdanmalar vardı. Ama iki gündür hiçbir şey hissetmiyorum normal mı? Daha kontrolüme 2 hafta var çok korkuyorum bisey mı oldu diye. Normal mı yoksa acil doktora gitmeli miyim?

Bu haftalarda zaten çok minik hissedilir hareket, o da bi gelir bi gider. Daha eti ne budu ne 🥹 düzenli olarak hareket sayacağınız zamanlara var daha

normal. ben de 20. haftada çok hareketliyken bir gün boyunca hiç hissetmedim. su an 22 hafta oldum ve bugün sabahtan beri yine hiç hareketini hissetmedim. doktorumun söylediğine göre 28.haftadan sonra sürekli hareket hissetmek gerekiyor. ondan önce arada bir hissedememek normal. ama içiniz rahat etsin istiyorsanız aile hekiminize gidin. ben gitmistim 20.haftada ebe doppler ile kalp atısına bakmıştı bebeğin

normal. ben de 20. haftada çok hareketliyken bir gün boyunca hiç hissetmedim. su an 22 hafta oldum ve bugün sabahtan beri yine hiç hareketini hissetmedim. doktorumun söylediğine göre 28.haftadan sonra sürekli hareket hissetmek gerekiyor. ondan önce arada bir hissedememek normal. ama içiniz rahat etsin istiyorsanız aile hekiminize gidin. ben gitmistim 20.haftada ebe doppler ile kalp atısına bakmıştı bebeğin
İçim rahatladı teşekkür ederim. 🥰

X