Bebek geriden mi geliyor gelişim geriliğimi

sena324

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
12
1
25
Merhaba kızlar son adet tarihime göre 8+3 haftalık hamile olmam lazm ama ayın 7 sinde gittiğimde 7+2 olmam gerekirken doktor 6+3 demişti kese kalp atışı var demişti dün düştüm kanama falan olmadı ama emin olmak için acile gittik acil doktoru 7 haftalık dedi ama ayın 14 üne göre de 7+4 falan olması lazmdı direkt kalp atışını da dinletti vardı ama bi korktum gelişim geriliğimi var acaba yoksa normal mi anlatabilmişimdir umarım.

İlk haftalarda olabiliyor böyle takılmayın sağlıklı bir gebelikse ve geç döllenme değilse yakalar ilerleyen haftalarda.

Bir hafta 10 günlük geriden gelmeler önemli değil çoğu zaman. İlerde toparlar merak etmeyin.

Bir hafta 10 günlük geriden gelmeler önemli değil çoğu zaman. İlerde toparlar merak etmeyin.
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ama ilk doktor 6+3 demişti ya ona göre 2. Doktor 7 haftalık dedi üzerinden bi hafta geçmişti yani 7+3 olmalıydı buna rağmen normal dimi kusura bakmayn rahatsız ediyorum ilk gebeliğim biraz korktum

+ - 3 günden bir şey olmaz. Ultrason ölçümleri de bazen farklı olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…