Bebek diil sistitmiş............

ceylinaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2010
481
1
arkadaşlar bendede hamileliğin bi çok belirtisi var dı ama en son hasta oldum yinede bi umut üstüne görme olabilir dedim dünde felaket sancım oldu sabah doktora gittim meğerse sistit olmuşum bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
arkadaşlar bendede hamileliğin bi çok belirtisi var dı ama en son hasta oldum yinede bi umut üstüne görme olabilir dedim dünde felaket sancım oldu sabah doktora gittim meğerse sistit olmuşum bilmiyorumkismile

canım çok çok geçmiş olsun..inşallah bir gün o müjdeli haberi de alacaksın..sabırla olacak inşallahhh...
:Saruboceq:

geçmiş olsun canım buarada maydonoz suyu ve adaçayı yağı kullanmanı tavsiye ederim

teşekkür ederim canım doktor bol bol su içmemi söyledi.ama gerçekten insanı yıpratan bi hastalık benimki yeni başlangıcıydı iki gün ilaç kullandım çok rahatladım ve bebek yapmayı erteleyin demedi

canım zaten ertelemesende antibiyotik ağrı vs zor oluyo bizde korunmayı bırakmadık ama olmadığı ii oldu çünkü bi ark ım bu şekildeyken hamile kaldı ve bebeğindede var şuan:KK43: aylardır doktor doktor geziyo bebişin çektiği acıyı düşün iyiki o zamanlar hamiş kalmamışım dedim bunu duyunca

X