Doğuma Hazırlık bebek çikolatası..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

shrylz

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
810
628
45
mevlütte biblolu bebek çikolatası dağıtacağız. ancak hastane için sade ama bir espirisi olan birşeyler düşündüm ekte resmi olan çikolataları yaptım. bakalım beğenecek misiniz?hihoyyyt

canım bunları kendin mi yaptın,nasıl yaptın?çok hoş duruyor..:CüvCüv:

teşekkür ederim canım, evet kendim hazırladım. renkli kağıda baskı alıp yapıştırdım. beğenmene çok sevindim, daha güzeli senin olsun inşl.

gerçekten süper olmuş,nasıl yaptığını daha ayrıntılı anlatman mümkün mü acaba? ben de denemek isterim...harika görünüyor...çok yaratıcısın canım...tebrikler...
:1hug::asigim::asigim:

grafiği fotoshop'ta hazırladım, mabelin ambalajlı çikolatasının üstündeki kağıdı çıkardım autocad te ambalaja uygun ölçüler vererek a-4 kağıda uygun yerleştirip mavi kağıda çıktı aldım. makasla kesip çikolatanın dışına yapıştırdım. başka programlarla da yapılabilir grafik programlarıyla falan ama ben bunlara alışık olduğumdan tercih ettim. umarım yardımcı olabilmişimdir. iltifatların için teşekkür ederim

güle güle dağıtın inşallah çokgüzel olmuş

allahim bebegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin canim
cok güzel düsünmüsün harika olmus lelerine emegine saglik

harika bir fikir gerçekten....eline sağlık canım....

çok güzel düşünmüşsün canım..ellerine sağlık.
sağlıkla gelsin bebişin inşallah

güzel yorumlarınız ve dilekleriniz için herkese teşekkür ederim. hepimiz bebeğimizi sağlıkla herhangi bir aksilik olmadan kucağımıza alırız inşallah...

walla çok yaratıcısın bende anasınıfı ögretmeniyim ama aklıma bile gelmedi bende bebek şekerlerini kendim yapmak istiyorum fakat riskli bi gebeliğim var çıkamıyorum dışarı belki netten spariş vercem

süper olmuşlar, çok da yaratıcı
genelde nikah şekeri tarzında olanlar evde yapılıyordu ama bu çok farklı olmuş
maliyeti de düşüktür
eline sağlık canım

beğenileriniz için öncelikle teşekkür ederim. maliyetine gelince evet canım diyerlerine göre oldukça ekonomik oldu tanesi 40 krş. gibi geldi. erzincanda mabel çikolatanın kilosu 35 ytl. eminim diyer şehirlerde çok daha ucuzdur oralarda daha da ekonomik çıkar...

Bende tül ve kurdele aldım. Yazısınıda hazırladım renkli çıktı alıcam. Şimdi sadece badem şekeri alıp şekerleri hazırlam ak kaldı. Sepeti hazır almıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…