Bebek bekleyenler arkadaşlar bi bakarmisiniz

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kizlar 14 . Haftami tamamladim bu sabah eşimle o malum şeyi yaşadik bu ararda gebeliğim gayet normal ilerliyor herhangibi düşük tehlikem yok fakat bu sabah eşimle ilişkiye girdikten sonra rahimimde hafif ama tuhaf ağrilar hissetmeye başladim sizinde böylemi oluyo gerçi çok rahatsiz etmiyo ama yine tedirginim yaa keşkee yapmasaydim .

Cnm öyle deme vücudumuzun onada ihtiyaci var.ben geçen hafta dr a gittim (dr uma bu konuda gerçekten güveniyorum çok bilgili bir bey) bebek için ilişkinin faydasi bile var dedi.bizde ona istinaden ... (düşük tehlikeside yok allaha şükür).istersen sende bi dr sor ama o hafif sanci bende de oldu.

cnm öyle deme vücudumuzun onada ihtiyaci var.ben geçen hafta dr a gittim (dr uma bu konuda gerçekten güveniyorum çok bilgili bir bey) bebek için ilişkinin faydasi bile var dedi.bizde ona istinaden ... (düşük tehlikeside yok allaha şükür).istersen sende bi dr sor ama o hafif sanci bende de oldu.
canim benim çok saol rahatladim valla

kanama düşük tehlikesi gibi özel durumlar yok ise haftada 2 kez normal olduğunu söylüyor benim doktorumda.

canım normal eğer kısa süreli ağrı ise benim doktorum bu konuda kısıtlamadı ama dediği artık dikkatli ilişki kurmamız oldu doktorun sakınca yok dediyse korkma bencea.s.

önemli değil cnm tabiki bildiklerimizi paylaşmak için burdayiz.forum sayesinde o kadar çok şey öğrendim ki.tüm arkadaşlara teşekkür ederim

canım üzme kendini bi sorun yoktur.. sanmama sonuçta kanaman felan da yomuş..

X