Bebek arabası

Öyle mi benim de görünüş olarak o çok hoşuma gidiyordu meğer kullanışsızmış
Bizde bilinçsiz aldık bebek büyüdükçe zor oluyor kullanmak tek başıma çıkaöıyorum çok ağır baston tarzı alıcam tekrardan ama sırt kısmı yatanlardan öyle bişey öneririm

Bence de travel sistem almayın görüntüsü güzel ama insana külfet gerçekten çok büyük çok ağır

Travel bebek arabası gördün mü kac.
Oglum 2019 da dogdu kızım 2020 de pandemiden dolayı disarıda degil evdeydik amma arkadaş zor. Tamam sitenin asansörü büyük, kapı önü merdiveni yoktu vs sorun olmuyordu ama sitede gezmiyoruz ki sadece… bagaji kaplar, ağır… Ama konforuna diyecek yok.

3 kitada bebek arabasi kullanmis, 4-5 bebek arabasi almis biri olarak oncelikler cok onemli. Bebek arabasini katlayip sik sik bagaja koyacak misiniz mesela? Yoksa genelde acik duracak mahallede yuruyus mesafesindeki yerlerde mi kullanacaksiniz? Genelde avm tarzi yerlerin puruzsuz oldugu yerlerde mi kullanirsiniz yoksa kaldirim inip cikma konusunda iyi olmasi onemli mi? Sanirim turkiyeye donsem zorluda alisveris yapan kitleye kisiye ozel bebek arabasi danismanligi yaparim 🤣😂🤣

Joie butce dostu bir markadir ve saglamdir.

Bizde joie litetrax 3 var, 2021 Ekim'den bu yana haldir haldir daga tasa suruyoruz, tatile gidiyoruz, kumsalda suruyoruz, bana misin demedi.

Tek handikapi 9 kg olmasi.

Bu sebeple 2.bir joie aldik, joie tourist (kabin boy), bu minnos 6 kg sadece ama kumsalda surulmez, arnavut kaldiriminda surulmez, kaldirimdaki engelli bantlarina bile takilir, cok narin bir araba yani ama hastane gibi alanlarda inanilmaz kullanisli, bagajda yer yoksa koltuk arasina dahi sigiyor, ucaga aliyorlar, kabin bagajina da sigiyor, sirti tam yatiyor haliyle yenidogana da uyumlu.

X