BEBEĞİNİZLE KEYİFLİ SOHBETLER-Evde bebeğinizin kalp atışlarını dinleyebileceksiniz..!

nevrosky

Doruk Paşa Sen Çok Yaşa
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
12.985
46
46
BEBEĞİNİZLE KEYİFLİ SOHBETLER

ANGELSOUNDS FETAL DOPLER​

Kalp atışlarını Dinleme ve Kaydetme dedektörü

*Angelsounds’la henüz doğmamış bebeğinizin,hamileliğinizin12. haftasından itibaren ilk hareketlerini, kalp atışlarını, hıçkırıklarını, tekmelemelerini hatta yemek kordonundan geçen besinlerin sesini hastane ortamı olmadan evinizin rahatlığında emniyetli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bu muhteşem ve mucizevi sesler sizi doğacak çocuğunuza daha çok yakınlaştırır.

* Angelsounds’la bebeğin ve anne adayının kalp atışlarını kaydedebilir daha sonra dinleyebilirsiniz, e-mail ile yakınlarınıza gönderebilir hatta doktorunuza göndererek sağlık durumunu takip edebilirsiniz. Bu sesleri saklayarak daha sonra çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

*Angelsounds el dopleri sayesinde su azalması, erken doğum işaretleri, bebeğin strese girmesi ve en küçük rahatsızlıklar kalp atış oranına doğrudan yansıdığından bebeğin anne karnında takibi önemlidir.

*Angelsounds’la Kayıt edilen bu sesleri bebeğiniz dünyaya geldikten sonra ona dinletmeniz kolik rahatsızlığını gidermede yardımcı olur.
(BEBEKLERIN GAZ SANCISI VE DIS ORTAMA ALIŞAMAYIP HUZURSUZLANMA OLARAK TARİF EDİLEN KOLiK RAHATSIZLIĞINI GİDERMEDE, ANNE KARNINDAKI SESLERİN DİNLETİLMESi, BEBEKLERİN RAHATLAMASINI SAĞLAYARAK YARDIMCI OLDUĞU, YAPILAN KLİNİK ÇALIŞMALARDA GÖRÜLMÜŞTÜR.)

*Angelsounds’la yeni doğan bebeğinizin kalp atışlarını dinleyebilirsiniz.

*Angelsounds’la hasta ve yaşlı yakınlarınızın kalp atışlarını da dinleyerek sağlıklarını takip edebilirsiniz.

*Angelsounds ile dinleyeceğiniz bebeğinizin kalp atışları dakikada 120–160 kere atar ve hızla koşan bir atın sesini andırır, hıçkırıkları 2 kere vuran davul sesine, tekmelemeleri ise yumuşak vuruşlara benzer.

*Angelsounds Yüksek kalite ve mükemmel servis hizmetlerinden dolayı TUV tarafından ISO9001:2000,EN ISO13485:2003,CE belgeleri almıştır .Garanti ve inanırlığını sağlamak amacıyla, ileri idari, üretim ve test süreçlerinden geçmektedir. Angelsounds ürünlerinin dünyaya yayılması neticesinde CE, CMD ve FDA sertifikalarını kazanmıştırr. Bu sertifikalar, müşterilerinin ürünler hakkında emin olmalarını sağlamaktadır.

122535750vs1.jpg

Belki bu aleti aranızda daha önce duyanlar olmuştur. Ben yeni öğrendim. Hamile kaldığımda muhakkak bu aletten alacağım. Hem hamilelik boyunca dinleyip onunla iletişim kurmayı , kaydederek ilerde de kendisine dinletmek isterim. Sizlerle de paylaşmak istedim kızlar. :lepi:

canım ya ne güzel şeymiş bu böyle... teknolojinin nimetlerinden faydalanmak açısından çok güzel ama pahalıdır bu yaw. ne kadardır acaba? çok pahalı bişeyse almaya değmez bence ona harcayacağım parayla evladımın eksiğini tamamlarım gamyoncuiremsu

canım ya ne güzel şeymiş bu böyle... teknolojinin nimetlerinden faydalanmak açısından çok güzel ama pahalıdır bu yaw. ne kadardır acaba? çok pahalı bişeyse almaya değmez bence ona harcayacağım parayla evladımın eksiğini tamamlarım gamyoncuiremsu

Canım bir yerde 65 YTL bir yerde de 99 YTL. Bu iki fiyat arasında oynuyor.

Harika canim inşş hamile olursakk aliriz inşş bi zarari yoktur biliyosunuz bazi şeylerin daha ilerde çikiyo zararlarii ama çok güzel bence insann meraktan kurtulur ..rahaatlrrrrrrrrrrrr...............inşş tum isteyenler hamiş olur da bu aleti alirrrrrrrrrrrrrrrr

yaa ne güzel birşey bu böyle inşallah en kısa zamanda hamile kalırız insan böyle şeyleri görünce çok hevesleniyo yaw

Allahım bir an önce hamiş kalıp , bebeğimle iletişime geçmek istiyorum ben. Sen bağışla yarabbim bütün isteyenlere. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

evet ya harika birseymis bende istiyorum bundan yafuuuuuuu
zaten babasi bebegim bi gelsin neler alcam ben dedi bende soyledim bebegime ama yok daha karar verememis kizlar gelsinde sorcam ona zatenkaydirigubbakcemile:eek:klava::eek:klava:

evet ya harika birseymis bende istiyorum bundan yafuuuuuuu
zaten babasi bebegim bi gelsin neler alcam ben dedi bende soyledim bebegime ama yok daha karar verememis kizlar gelsinde sorcam ona zatenkaydirigubbakcemile:eek:klava::eek:klava:

Gelsin bebişler alıcaz tabi. 12. haftadan itibaren sürekli bebişlerle olucaz. hihoyyyt

gerçekten çok güzel bişeymiş ve çokta yararlı olacağını düşünüyorum hani bazı hamişler 9 ay yatmak zorunda kalıyor yada hamişlikleri riskli oluyor içlerinin rahat olması için bu alet ilaç gibi gelir ne güzel ya inş herkes sağlıklı hamişlik geçirirde bu aletten kayıt ettiklerini ilerde çocuğuyla birlikte dinler amiiiiiiiiiin

Nevroskyy canımm benim bu gerçekten çok güzel bir ürün yaa bizde hamiş olsakta alsak bundan .Paylaşım için sağol arkadaşım emeğine sağlıkŞeniz

bence gerek yok ya bu alet bende olsa paranoyak olurum aman kalbi yavaşladı aman yemek yemedi yok tekme sesi yok die bütün gün dinlerim zaten insan çok meraklı oluyo hamileyken böle şeyler strese sokar

canım emegıne saglık saol bızde bunları ogrenıyoruz darısı tüümmm bebek isteyenlerin başına

gerçekten çok güzel bişeymiş ve çokta yararlı olacağını düşünüyorum hani bazı hamişler 9 ay yatmak zorunda kalıyor yada hamişlikleri riskli oluyor içlerinin rahat olması için bu alet ilaç gibi gelir ne güzel ya inş herkes sağlıklı hamişlik geçirirde bu aletten kayıt ettiklerini ilerde çocuğuyla birlikte dinler amiiiiiiiiiin

Kesinlikle canım. Anı olarak da kalabilmesi çok hoşuma gitti benim. :dance:

ay cok guzelmis yaasenağlama ay bebisim olsada bende alsammmsenağlama

Nevroskyy canımm benim bu gerçekten çok güzel bir ürün yaa bizde hamiş olsakta alsak bundan .Paylaşım için sağol arkadaşım emeğine sağlıkŞeniz

İnşallah canım. En kısa zamanda hamiş kalıp bunu almayı çok istiyorum. Acısını çıkaracağım onsuz geçen onca zamanın. İletişim halinde olmak çok güzel olacak. :lepi:

Kizlar bende var bu alet geceleri kötü rüya gördüğüm için aldim ama ben yararini göremedim

X