Bebeğinizin Boyunu Mu Merakediyorsunuz Size Bir Yöntem

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
FL YANİ UYLUK KEMİĞİ DEĞERİNİ 7 İLE ÇARPIN VE BEBEĞİNİZİN ŞUAN Kİ BOYUNU YÜZDE 5 HATA PAYI İLE HESAPLAYIN.
ÖRNEK
FL 51MM 51MM ÇARPI 7 EŞİTTİR 377MM BU DEĞERDE EŞİTTİR 36 CM HADİN KOLAYGELSİN.:teytey:/COLOR]

canım bu FL dediğin şey ultrason fotoğrafının yanında mı yazıyor??

BENİM KIZIM 32. HAFTADA FL'MİZ67.6 mm idi karamsarın dediği gibi ise kızım 32. haftada yani 4 hafta önce bebişimin boyu 47cm miş zaten doktorumuzda söylemişti bebişin boyu normalden uzun diye bakalım 1 ay geçti şimdi kaçcm olmuş bebişimizz :emir_bebek:
mues evet eger elinde utrasyon görüntün varsa orda incele gebelik haftan falan yazar işte orada FL, AC,HC ... GİBİ DEGERLER ORADAKİ FL DEN BAHSEDİYOR.

bende bu konuyu aratıcaktım doktorumuz boyunu söylememişti.. kilosunu söylemişti...teşekkürelerrr..bu arada bebikimin boyu 28 cm miş.22+2 hhaftalık

Son düzenleme:
Benim Bebşte 21. Haftada 28 Cm çikti.kilosunuda 421 Dedi.boyuna Göre Biraz Zyifmiş.ama Sağlikli Dedi Doktor

benim bebişte 16 hafta 1 günlükken 20x7=140 MM. yani 14 cm oluyor... ayy canım benim yaa... daha minnacık:emir_bebek::emir_bebek:

ben bunu dr uma söyledim
bana senin bacağını ölçsem boy ölçüne ulaşabilirmiyim dedi ve güldü:)

ben bunu dr uma söyledim
bana senin bacağını ölçsem boy ölçüne ulaşabilirmiyim dedi ve güldü:)

:roflol::roflol::roflol:yaw bu doktorlarda alem oluyorlar herseyi bilimsel olarak açıklayacağız
diye :icecream:

Bu Olcumu Bende Dogum Yapmadan Onc E Yaptim Bebegimin Boyu 52 Cm Cikiyodu Bebegim Dogdu 48 Cm Yani Hata Payi Cokkkk Yuksekkk

bu değerlere göre 43 cm şuan banada biraz tuhaf gelmişti doğrusu ama yaklaşık bi bilgi verir diye düşünmüştüm.

bu hesaplamaya göre şimdi bebeğimin boyu 47 cm... bakalım doğuma 4 hafta var daha. kaç cm doğucak :)))

X