bebeğinizin adı?

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kızlar hepp kendii sorunlarımızzıı paylasıyoruzz birazda bebişlerimizle ilgilenelim isimleri ne olucak bebişlerimizi hadi paylasalım kızllaarrrrrrrrrr:nazar:benim ogluşum olucak adını mete istiyorummm kızlarr sizz pekiii???:asigim:

canım bende allah izin verirse 25 mayısta anne olucam kızımın ismini sima düşünüyorum seninde oğluşunun ismi çok güzelmiş

ben karar veremedim hala,ben diyorum çünkü ilk oğlumun ismini babsının isteği üzerine dedesinin adını koyduk mahmud efe,şimdi sıra bende.... mert düşünüyorum soyadı uzun olduğu için kısa ve anlamlı bir isim olmalı.kız anneleri aklınıza gelen erkek ismi varsa söyleyin işinize yaramaz nasıl olsa :)))

Benim yavrumun adı ECRİN olucak o bize allahın bir hediyesi canım kızım seni bekliyoruz..

benim oğlumun adı da muhammet olacak ALLAH nasip kısmet ederse, onu bize layık görürse...inşallah

arkadaşlar benimde oluşum olucak (19 hafta) ALLAH nasip ederse ama isim de karar veremedim eşim berke ismini çok istiyo ben kararsızım lütfen yardım edin farklı değişik isimler bekliyorum........ hepinize şimdiden çok teşekkürler......... ALLAH yardımcımız olsun..... :CüvCüv: :nazar:nazar:::nazar:

X