bebeğinizi nezaman hissettiniz??

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
kızlar ben 2aylık hamileyim sanki bişeyler hissediyo gibiyim kalp atşı şeklinde arasıra çok hafif 4aydan önce hissdilmezmiş ama merak ettim erken hissettiğiniz oldumu:uhm::emir_bebek:

genelde ilk gebeliklerde erkenden hissetmek cok zormus,tecrübeli anneler 2,5-3 aylıkken bile hissediyolar, benim ablam da 2.sinde 2,5 aylıkken hissetmiş.ama 2 aylık hissedeni hiç duymadım.erkenden hissedilen de kalp atışı gibi deil de gaz dolaşması gibi falan oluyomuş sanırım.
bir de erkek bebekler cabuk hissedilir derler :KK70: erkektir belki seninki de :KK70:

canım sana bişey sorucam heralde 6 haftalık hamilesinn bende 5 haftalık doktrora gittinmi kalp atşları kaçıncı haftada duyulur ultrosonda bide bu boş gebelik düşme tehlikesi kaçıncı ayda biter 2.bebişim demişsin ya o yüzden soruyorum canım şimdiden teşkkür edrimm..

8haftalık hamileyim kalp atışları 6 yada 7haftalıkken duyulur düşme tehlikeside 12.haftadan sonra biter cnm

çok teşekkür edrim canım nasıl mide bulantıların bşladımı intenetten arştrdım 5 haftalıkken mide mulantısı olmas dio ama benim cok kötü eşim sigara içsin gelsin ölcek gibi oluyorum bide ben gün 1 paket sigara içen insan bi yandanda ii olduda nie bu kadar onu anlayamadım??

yok cnm bende olmadı henüz ilk çocuğumdada olmamıştı şükür bundada olmadı alh yardımcın olsun zor bulantılarda

ilk hissetme kalp atışı şeklinde olmuyor pek..
ben daha cok karnımda minik minik kasılma gerilme tarzı bişeyler hissetmiştim

tam olarak 17+4 tüm..
insan o an anlıyor bunun başka bir şey olamayacağını....

ben ilk hissettigimde 11 haftaliktii cooook net hissettim kaydiginii surekli kayiyorduu
ama tekmelerinii gozle gorulen tekmelerinii 17 haftalikken hissettimm
bu arada kiz cocuklari erken hareket edermiss

bende 16. haftadan sonra net hissetmeye başladım bebeğimi.ve şu anda tepiklerine bayılıyorum.çok güzel bişey.allah herkese nasip etsin

bende 12 haftalıkoldum ama bende daha bişi yok bazen sanki hissediyorum bişiler ama gazdan dolyıdır diyorum sonra ne bilim daha hissetmem heralde

ya bilmiyorum psikolojikmi ama sanki bebek karnımda kasılıyo gibi geliyo biliyorum çok erken ama o kasılan ne peki

X