Bebeğinizi Emzirirken ısırmasına nasıl engel oluyorsunuz?

35papatya

Duruşunuz,duruş belirler.........
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
836
75
zar zorda olsa çok şükür ilk dişlerimiz çıktı teyzeleri.... ama o dişler emzirirken mahvediyor beni.... tam doyduğu zaman göğsümden ayrılırken sakız gibi çekip bırakmıyor mu.delikafaduldenMahvoluyorum.canımın acısından ''ay '' bile diyemiyorum, kucağımda ürkmesin diye............ bunu yapmaması için ne yapmalıyım? siz neler yapıyorsunuz?????????????

canım bizim dişimiz çıkmadı henüz ama aynısını Onur da yapıyor tutup çekiyor uzatıyor resmen bide bana bakıp sırıtmıyor mu deli ediyor beni ben kızınca da kıkır kıkır gülüyor çok alemler ya her hareketine bayılıyorum oğluşumun

bizimde dişimiz çıkmadı ama aynısını benim kızımda yapıyor bir arkadaşım burnunu hafifçe kapat nefes almak için ağzını açacaktır demişti ben deneyim dedim bu sefer dişlerinde mememle beraber elimden kurtulmaya çalıştı ağzınıda açmadı daha çok yandı canım

benim oğlumda yapıyor aynısını kafasını öbür tarafa doğru göğsümün ucuyla çeviriyo doyunca bu ırada da gözleri gözlerimde resmen oyun oynuyor ve ben bunu dişleri çıkınca yapıcağnı düşünüp düşünüp hayıflanıyorum ne biçim acır bu halde bile acıyo

benim kızımda yapıyordu allaha şükür artık yapmıyor.gögüslerim öyle yara olmuştu ki ilk günlerdeki gibi memeden kesmeyi bile düşündüm.benim kızım fazla emmeyi sevmiyor doyunca oynamaya başlıyor ve o zaman ısırıyor.doyduğunu anlayınca hemen çekiyorum memeyi böyle böyle unuttu galiba artık yapmıyor.

CANM HAYIRLI OLSUN DİŞLER....BİZİM DİŞİMİZ HENÜZ YOK AMA ONA RAĞMEN YARAMAZ OĞLUM ISIRMAYI BAŞARIYOO ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUNN YAPACK BİŞE YOKK YAA O DA GÜSELL ACI OLSADAgamyoncuiremsu:emir_bebek::emir_bebek:gamyoncuiremsu

bu durumda parmağınızı hafıf agzına sokup,memişi cekıceksınzı kızlar..hemşire anlatmıstı..

kızımın dişleri çıktı artık ve bu ısırmayı arada yapmaya devam ediyor burnunu kapatınca bazen inatlaşıp elimden kurtulmak için kafasını çeviriyo o zaman ölüm benim için bazen hemen açıyo ağzını.ısırınca bende emzirmeyi bırakıyorum sen doydun anlaşılan deyip..........parmağını ağzına koysan yada burnunu hafifçe kapatsan nolurki o zamana kadar olan oluyo zaten :a015:

evettt tepki verince dha çok yapıyodu benim oğlan artık yapınca tepki vermemeye çalıştım ve kurtuldım gerçekten çok can yakıyo

arkadaşlar ne yalan solıım anlattığınız durumlara üzülüorum kendi adıma maalesef oğlumu emziremedim sütüm yoktu keşke sütüm olsaydıda koparsaydı göğsümü halinize şükredin

X