bebeğinize suyu rezeneyi falan neyle veriyorsunuz

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
kızlar ben artık minik suluklar var ufak biberon görünümünde onunla veriyorum rezene dut suyu su falan hem üzerine dökülmüyor hemde çay kaşığıyla verirken bazen damağına çarpıyodu saldırır gibi kafa yı salladığı için önce korktum göğsümü emmez daha diye ama emziğin ucu göğsüm gibi akıyor her aya göre delikliş olanları var göğsümü de hiç bırakmadan emmeye devam ediyor artık biberonu da tanıyor görünce anlıyo bişey vereceğimi nasıl gülüyor

bende ufak sulukla veriyorum suyunu fakat rezene çayı falan kaşıkla veriyorum dediğin doğru ağzına falan çarpıyo ama toplam 8 kaşık verdiğim için rezeneyi kaşıkla veriyorum

ben güne 2defa 30ml veriyorum 120mlden fazlası beyine zarar veriyormuş oyüzdende içirmesi kolay oluyor

Ben suyu günde 2 çay kaşığı falan verdiğim için kaşık ile veriyorum. Doktor anne sütü verdiğin için su vermene gerek yok çok sıcak havalarda 2- 3 kaşık verebilirsin demişti. Rezene çayını da gaz problemi olmadığı için vermiyorum yanlış mı yapıyorum.

Son düzenleme:
Canım,bebekler için özel silikon kaşıklar var.damağına çarpsada canını yakmıyor.ben suyu o kaşıklarla içiriyorum.delikli suluklardan da aldım ama daha hiç kullanmadım..

X