Doğuma Hazırlık bebeğinize hoş geldin hediyesi:)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

halley

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
723
374
merhaba geleceğin en şeker anneleri 22 ay önce bende sizin gibiydim çok heyecanlıydım herşeyi yapmak isterdim bebeğimin doğduğu bu özel zamanlar için ama malesef yapamadım maddi olarak imkanlarım vardı ama zor bir hamilelik geçirdiğimden dolayı hiçbir şey yapmak içimden gelmemişti keşke yapsaydım mevlütler bebek şekerleri o gününün hatırlatacak her şey ama kısmet olmadı.

peki siz bebişinizin gelişini sabırsızlıkla beklerken hazırlıklar yapıyormusunuz? ne dersiniz bu hazırlıklara ilerde bebeğiniz büyüdüğünde doğduğu günden hatıra kalacak bir hediye vermek istermisiniz ben pul,boncuk vs... ürünlerle havlu işliyorum isterseniz bebeğinizin adını doğum tarihini ona sevginizi anlatıcak cümleleri havluya zevkinize özel çalışırım en kısa zamanda kendim örnekte yapıp bırakırım :ecrin_bebek:

Bu arada nasıl olacak diye merak edenlere bilgi vereyim smn de sizinle konuşuruz renk yazılacak olan her şeyi belirleriz doğum tarihi hariç ben her şeyini yaparım tabi doğumunuz tahmini zamanınıda söylersiniz kime nasıl yolluyacağım bilgisinide verirsiniz eğer plansız bir doğumsa doğuma giderken haber veririsiniz bir kaç saatte hazırlarım sabahına hemen veririm ailenizden alırlar bebişinizin beşinin başına serersizni

HAYATIMIN ANLAMI HOŞ GELDİN

TANER
14,05.2007

GİBİ TABİ SAĞINDA SOLUNDA SÜSLEMELERLE

en kısa zamanda bırakıcam arkadaşlar bu ara biraz rahatsızımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…